Fani Fallouta i Disco Elysium pokochają tę grę. Oto nowy zwiastun z Broken Roads

DK
2022/08/19 18:40
0
2

RPG w klimatach postapo zadebiutuje w 2023.

O tym, że taka produkcja powstaje – i w dodatku współtworzy ją autor Fallout 2 i Planescape: Torment – wiemy już od dawna: Broken Roads zapowiedziano w 2020. Gra od Drop Bear Bytes miała zadebiutować już w ubiegłym roku, ale tak się nie stało. Teraz dowiadujemy się, że RPG trafi ostatecznie na pecety i konsole w 2023. Przy okazji twórcy pokazali ładny trailer z gameplayem. Zobaczycie go na samym dole.

Fani Fallouta i Disco Elysium pokochają tę grę. Oto nowy zwiastun z Broken Roads

Fabuła Broken Roads

Akcja tytułu przeniesie nas do postapokaliptycznej Australii, gdzie główny bohater będzie musiał walczyć o przetrwanie, podejmując trudne moralnie decyzje. Wybory postaci odcisną piętno na jej osobowości i będą miały wpływ na kształt świata. Bohatera rozwiniemy w oparciu o cztery systemy filozoficzne: makiawelizm, nihilizm, egzystencjalizm i utylitaryzm.

GramTV przedstawia:

RPG pod względem estetyki przypomina Disco Elysium. Akcję tytułu będziemy śledzić w rzucie izometrycznym. Zarówno lokacje, jak i postacie zachwycają wysokim poziomem szczegółowości. Oprawa wideo na pewno będzie jedną z największych zalet Broken Roads.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!