Fan zmienił rasę bohaterek Baldur’s Gate 3. Lae'zel i Karlach jako ludzie

Radosław Krajewski
2024/02/25 16:00
0
0

I wyglądają zaskakująco dobrze.

W ostatnich tygodniach Baldur’s Gate 3 doczekał się kilku nowych aktualizacji, które naprawiają kolejne błędy. Produkcja wciąż jest ulepszana przez Larian Studios, ale również wierni fani RPG-a nie próżnują i chwalą się w sieci swoimi pracami. Za nowy i nietypowy projekt odpowiada użytkownik Reddita Makverus, który zaprezentował Lae’zel i Karlach w ludzkich postaciach.

Fan zmienił rasę bohaterek Baldur’s Gate 3. Lae'zel i Karlach jako ludzie
Foto: Makverus/Reddit

Baldur’s Gate 3 – Kalach i Lae’zel zamienione na ludzkie postacie

W Baldur’s Gate 3 nie brakuje ludzkich towarzyszy, żeby tylko wspomnieć o Gale’u, czy Minscu, ale jeden z graczy postanowił zmienić rasę również pozostałych członków drużyny. Na pierwszy ogień poszło Karlach, która zachowała swoją „diabelską” stylistykę za sprawą czerwonej szminki na ustach i pasemkach we włosach. Makverus zrealizował ten projekt, gdyż słyszał od różnych fanów, że bohaterka nie wyglądałaby zbyt dobrze, jakby przerobić ją na człowieka.

Widziałam opinię, że twarz Karlach wygląda dobrze tylko dlatego, że jest diabelstwem i podobno jako człowiek nie byłaby atrakcyjna. Postanowiłam więc to sprawdzić, wykorzystując moje umiejętności Photoshopa. Nie rozumiem, jak ludzie mogą mówić, że ta twarz nie jest piękna.

Post na Reddicie stał się hitem wśród graczy i poproszono autora o zrobienie tego samego z Lae’zelą. Niedługo później Makverus zaprezentował przemianę githyanki w człowieka, a efekt znowu zaskoczył fanów Baldur’s Gate 3.

GramTV przedstawia:

Gracze poprosili, aby tym razem przerobił Gale’a, Wylla, czy Minsca na inne rasy. Makverus spełnił to życzenie i opublikował wygląd Astariona, gdyby był githyankiem. Wszystkie prace autora znajdziecie poniżej.

Na koniec przypomnijmy, że Baldur’s Gate 3 dostępne jest na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S.

Baldur’s Gate 3 – Kalach i Lae’zel zamienione na ludzkie postacie, Fan zmienił rasę bohaterek Baldur’s Gate 3. Lae'zel i Karlach jako ludzie
Foto: Makverus/Reddit
Foto: Makverus/Reddit
Foto: Makverus/Reddit
Foto: Makverus/Reddit
Foto: Makverus/Reddit
Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!