Fallout – wyciekł pierwszy zwiastun serialu. Pokazano wybuch bomby atomowej

Radosław Krajewski
2023/08/23 17:05
0
0

Do sieci trafił pierwszy materiał z serialu Fallout.

Amazon oficjalnie potwierdził termin premiery Fallout na platformie Prime Video. Na debiut serialu będziemy musieli trochę poczekać, bo aż do przyszłego roku. Firma przy okazji zaprezentowała nową grafikę promującą produkcję, która ujawniła parę nowych szczegółów, w tym miejsce akcji serialu. Na zamkniętym pokazie Starfielda na Gamescomie Bethesda prezentuje krótki teaser Fallouta, który właśnie trafił do sieci. Wcześniej podawaliśmy jego szczegóły, a teraz sami możecie sprawdzić, jak wygląda oczekiwany serial.

Fallout – wyciekł pierwszy zwiastun serialu. Pokazano wybuch bomby atomowej

Fallout – pierwszy materiał z serialu Amazona wyciekł do sieci

Zapowiedź trwa zaledwie niecałą minutę i rozpoczyna się od kultowego telewizora, na ekranie którego pojawiają się zakłócenia. Następnie widzimy samolot, na pokładzie którego znajduje się jeden z bohaterów. Kolejna scena prezentuje żołnierzy Bractwa Stali, których zbroje wyglądają identycznie jak w grze. Materiał pozwala również zobaczyć wyjście z Krypty 33, a całość kończy się wielkim wybuchem bomby atomowej. Na samym końcu widzimy logo serialu oraz premierę wyznaczoną na 2024 rok. Wideo zobaczycie poniżej.

Współtwórcami serialu są Jonathan Nolan i Lisa Joy, czyli showrunnerzy odpowiedzialni za Westworld i Peryferal. W obsadzie znaleźli się: Walton Goggins, Ella Purnell, Kyle MacLachlan, Xelia Mendes-Jones oraz Aaron Moten.

GramTV przedstawia:

Fallout zadebiutuje na Amazon Prime Video w 2024 roku.

Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!