Fallout na nowej grafice. Amazon zdradził termin premiery serialu

Radosław Krajewski
2023/08/23 16:20
0
0

Grafika ujawnia miejsce akcji serialowego Fallouta.

Fallout to jedna z najbardziej oczekiwanych nadchodzących ekranizacji gier. Za serial odpowiada Amazon, który we współpracy z Bethesdą, podczas właśnie odbywających się targów Gamescom zaprezentował pierwszy materiał pochodzący z produkcji. Uczestnicy pokazu Starfielda mieli okazję zobaczyć kilka scen z serialowego Fallouta, w tym sceny akcji, czy ujęcia na armię Bractwa Stali. Amazon nie zapomniał również o osobach, które zostały w domu i nie wybrały się w tym roku do Kolonii. Platforma Prime Video podzieliła się nową grafiką z serialu, ujawniając nie tylko miejsce akcji, ale również wstępny termin premiery.

Fallout na nowej grafice. Amazon zdradził termin premiery serialu

Fallout – Amazon ujawnił termin premiery serialu na podstawie popularnej serii gier od Bethesdy

Na grafice, która przypomina reklamę lub baner, możemy zobaczyć popularnego Vault Boya na tle słonecznego Los Angeles. To właśnie najludniejsze kalifornijskie miasto będzie główną lokacją, w której rozgrywać się będzie akcja serialu. Potwierdzono również, że produkcja przedstawi losy mieszkańców Krypty 33.

GramTV przedstawia:

Amazon ujawnił, że Fallout zadebiutuje na platformie Prime Video w 2024 roku. Niestety to wszystkie informacje o dacie premiery, jakie w tej chwili otrzymaliśmy. Biorąc pod uwagę, że prace na planie serialu wciąż trwają, możemy przypuszczać, że premiery doczekamy się dopiero w drugiej połowie przyszłego roku.

Współtwórcami serialu są Jonathan Nolan i Lisa Joy, czyli showrunnerzy odpowiedzialni za Westworld i Peryferal. W obsadzie znaleźli się: Walton Goggins, Ella Purnell, Kyle MacLachlan, Xelia Mendes-Jones oraz Aaron Moten.

Wczytywanie ramki mediów.
Fallout – Amazon ujawnił termin premiery serialu na podstawie popularnej serii gier od Bethesdy, Fallout na nowej grafice. Amazon zdradził termin premiery serialu
Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!