Fallout 76 wkrótce z nową lokacją. Pierwsi gracze eksplorują już dolinę Skyline

Mikołaj Ciesielski
2024/04/20 12:30
0
0

Na użytkowników z dostępem do serwerów testowych czeka nowy region.

Gry z serii Fallout ponownie zaczęły cieszyć się dużym zainteresowaniem po premierze serialu Amazona. Na sukcesie ekranizacji skorzystał m.in. Fallout 76, który w ostatnich dniach może pochwalić się naprawdę niezłymi wynikami aktywności na Steam. Zgodnie z zapowiedziami wspomniana produkcja już w czerwcu otrzyma duże rozszerzenie mapy, ale część graczy może już cieszyć się nadchodzącymi nowościami.

Fallout 76 wkrótce z nową lokacją. Pierwsi gracze eksplorują już dolinę Skyline

Fallout 76 otrzyma niebawem duże rozszerzenie mapy. Nowości są już dostępne na serwerze testowym

Zgodnie z zapowiedziami nadchodząca aktualizacja wprowadzi do Fallout 76 szereg nowości, a także rozszerzy mapę o dolinę Skyline. Jak wspomnieliśmy wyżej, część graczy może już eksplorować nowe tereny. Bethesda poinformowała bowiem, że wspomniany biom został udostępniony użytkownikom, którzy mają dostęp do serwerów testowych.

Dolina Skyline to nie tylko nowe tereny, ale też zupełnie nowi przeciwnicy, z którymi będą musieli zmierzyć się gracze. Dodatkowo wraz z nadchodzącą aktualizacją Fallout 76 doczeka się zmian w systemie walki i pogody. Jeśli jesteście zainteresowani wspomnianym patchem, to jego szczegółowy opis dostępny jest na oficjalnej stronie studia Bethesda.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Fallout 76 zadebiutował w listopadzie 2018 roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Jeśli jesteście zainteresowani naszą opinią na temat wspomnianej produkcji, to serdecznie zapraszamy Was do lektury: Fallout 76 – recenzja. Bugerfall out!

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!