F1 24 na nowym zwiastunie z fragmentami rozgrywki. EA przypomina o premierze

Mikołaj Ciesielski
2024/04/19 08:30
0
0

Nowa produkcja studia Codemasters zadebiutuje na rynku za nieco ponad miesiąc.

Już pod koniec lutego doczekaliśmy się oficjalnej zapowiedzi F1 24. Nowa odsłona serii skierowanej do fanów Formuły 1 zadebiutuje na rynku już w przyszłym miesiącu. Nic więc dziwnego, że Electronic Arts postanowiło przypomnieć graczom o nadchodzącej produkcji studia Codemasters. W tym celu amerykańska firma przygotowała zwiastun, w którym nie zabrakło miejsca na fragmenty rozgrywki.

F1 24 na nowym zwiastunie z fragmentami rozgrywki. EA przypomina o premierze

F1 24 z prezentacją rozgrywki. Electronic Arts opublikowało nowy zwiastun gry

Zgodnie z zapowiedziami w F1 24 pojawi się system Dynamic Handling, który pozwoli graczom skuteczniej walczyć na torze za sprawą „bardziej autentycznego prowadzenia”. Electronic Arts przekonuje, że najnowsza fizyka daje użytkownikom większą kontrolę nad wpływem stylu jazdy na „osiągi bolidu i strategię wyścigową”. To jednak nie koniec atrakcji.

Obudź mistrzowski potencjał w pogoni za legendarną karierą F1 dzięki pierwszej dużej zmianie tego trybu od 2016 roku. Jedź jak najlepsi i poczuj się jednością z bolidem za sprawą nowego systemu EA SPORTS Dynamic Handling. Rozpal swoją pasję, łącząc się z ulubionymi zespołami i kierowcami, i udowadniając, że masz to, czego potrzeba w nowych trybach rozgrywki – czytamy w opisie gry na Steam.

W F1 24 pojawi się też kariera wyzwań – „nowa, interaktywna funkcja w sezonie F1”, która wprowadzi „odcinkową rywalizację z wyjątkowymi zawodami i wyzwaniami”. Zgodnie z przekazanymi informacjami pozwoli ona graczom walczyć o najlepsze wyniki, a także wpływać na „przyszłe treści poprzez głosowanie w mediach społecznościowych”.

GramTV przedstawia:

Na koniec warto przypomnieć, że F1 24 zadebiutuje na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S już 31 maja 2024 roku. Zainteresowani mogą sięgnąć również po Edycję Mistrzowską. Wspomniane wydanie oferuje różnego rodzaju bonusy, w tym m.in. dostęp do gry trzy dni przed oficjalną premierą.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!