Ezra Miller zostanie zastąpiony? Fani wybrali idealnego kandydata do Flasha

Radosław Krajewski
2022/04/08 11:40

Po ostatnich informacjach z obozu Warner Bros. fani rozpoczęli kampanię, wspierającą konkretnego kandydata do roli Flasha.

To nie Will Smith, ale Ezra Miller w ostatnich dniach jest najbardziej kontrowersyjnym aktorem w Hollywood. Niedawno pojawiły się informacje, według których aktor znany z Fantastycznych zwierząt oraz uniwersum DC Comics, narozrabiał w barze na Hawajach oraz włamał się do jednego z mieszkań i groził śmiercią mieszkającej tam parze. Niedługo po incydentach decydenci Warner Bros. zwołali nadzwyczajne zebranie, aby omówić przyszłość swojej gwiazdy. Wszystkie przyszłe projekty z aktorem zostały zawieszone, ale na razie nie zapadła ostateczna decyzja o przyszłości Millera. Mimo to fani superbohaterskich produkcji już rozpoczęli kampanię, mającą nakłonić wytwórnię do wybrania następnego odtwórcę roli Flasha.

Ezra Miller zostanie zastąpiony? Fani wybrali idealnego kandydata do Flasha

Ich zdaniem najlepszym kandydatem jest Grant Gustin, który od 2014 roku wciela się w Barry’ego Allena w serialu stacji CW. Produkcja liczy osiem sezonów, a dziewiąty jest już zamówiony. Popularność serialu wciąż utrzymuje się na wysokim poziomie, a duży w tym udział ma odtwórca głównej roli, który uwielbiany jest przez fanów Flasha. Aktor ma wieloletnie doświadczenie w odgrywaniu tej postaci, a w jednym z odcinków doszło do spotkania obu Szkarłatnych Sprinterów, więc awans Gustina do filmowego uniwersum nie byłby trudny do wytłumaczenia.

Mimo to wydaje się, że Warner Bros. tym razem nie wysłucha próśb fanów i nie podejmie takiej decyzji. Wszystko dlatego, że oznaczałoby to definitywny koniec serialu, a na to nie zgodzi się stacja CW. Dodatkowo Grant Gustin nie jest gwiazdą, która mogłaby przyciągnąć do kin widzów, którzy nie znają serialowego Flasha. Dla DC Comics jest to jeden z najważniejszych superbohaterów, wokół którego chcą budować nowe uniwersum, tym samym do tej roli potrzebują innego typu aktora.

Dajcie to gustinowi, proszę, ten człowiek jest tak dobry, że zasługuje na coś lepszego niż serial z budżetem 5 dolarów

Wczytywanie ramki mediów.

Najlepszy czas na zrobienie Granta Gustina Flashem w uniwersum DC Comics był lata temu, drugi najlepszy czas jest teraz.

Wczytywanie ramki mediów.

Gdzie jest Grant Gustin?! WB ma w swojej dyspozycji całe multiwersum. Ezra to zbyt wielka odpowiedzialność. Czas na recast

Wczytywanie ramki mediów.

niech gustin będzie flashem dceu, proszę, zasługuje na to bardziej niż ezra miller

Wczytywanie ramki mediów.

Przypominam tylko, że Grant Gustin jest jedynym, którego potrzebuje Flash WB.

Wczytywanie ramki mediów.

Myślę, że byłoby dobrze, gdyby Flash został opóźniony o kolejny rok i wszystkie sceny z Ezrą zostały zastąpione przez grającego Flasha Granta Gustina. On jest idealnym Barrym Allenem i czas najwyższy, aby pojawił się na dużym ekranie.

Wczytywanie ramki mediów.

To wielka szansa na Granta Gustina jako flasha. To jedyny logiczny wybór.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
MisticGohan_MODED
Gramowicz
08/04/2022 14:29

Gustin > Miller