Exoprimal na nowym materiale. Prezentacja dinozaurów, z którymi przyjdzie nam walczyć

Smolak
2022/07/24 17:30

Wszystko wskazuje na to, że w grze Capcomu będzie się działo naprawdę sporo.

W okolicach premiery o Exoprimal na pewno będzie głośno. Już od momentu zapowiedzi gra budzi sporo kontrowersji. Część graczy nie może się doczekać momentu, w którym zmierzą się ze spadającymi z nieba dinozaurami, a inni z góry skazują produkcję autorstwa studia Capcom na porażkę. Dla mnie Exoprimal zapowiada się całkiem intrygująco, przede wszystkim jako alternatywa dla Earth Defense Force, bo właśnie z tą serią najbardziej kojarzy mi się omawiana produkcja.

Exoprimal na nowym materiale. Prezentacja dinozaurów, z którymi przyjdzie nam walczyć

Fani serii Earth Defense Force z pewnością wyczekują Exoprimal

Jeśli widzicie w tej produkcji potencjał na dziesiątki godzin wciągającej zabawy, to zachęcamy do obejrzenia poniższego wideo. Twórcy podzielili się kolejnym materiałem przedstawiającym stwory, z którymi przyjdzie nam się zmierzyć w trakcie rozgrywki. Nie można jednak zapominać o tym, że w Exoprimal staniemy w szranki również z innymi drużynami graczy, a dinozaury będą dodatkową przeszkodą na drodze do zwycięstwa.

Exoprimal będzie oferowało zabawę w trybie PvE jak i PvP. Gra stawiać ma na kooperację i taktyczne podejście do wykonywanych misji. Gracze będą stawać do walki w 5-osobowych zespołach, w których zobaczymy postacie reprezentujące odmienne klasy. Całość zapowiada się dość efektownie. Miejmy nadzieję, że japońscy deweloperzy osiągną narzucone sobie cele.

Na koniec przypomnijmy, że Exoprimal zmierza na PC oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Gra ma zadebiutować na wymienionych platformach w 2023 roku. Na ten moment nie znamy jednak dokładnej daty premiery.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!