Enigmatyczna zapowiedź Zacka Snydera zachwyciła fanów reżysera

Radosław Krajewski
2023/03/15 14:45

Ale o co może w niej chodzić?

W nowym uniwersum DC nie ma miejsca dla Zacka Snydera. Reżyser rozmawiał z Jamesem Gunnem, aby wyrazić swój podziw dla planu rozszerzenia superbohaterskiego świata, ale nie zamierza wracać do DC. Twórca Człowieka ze stali i Batman v Superman: Świt sprawiedliwości obecnie szykuje wielkie widowisko sci-fi Rebel Moon dla Netflixa. Już w przyszłym miesiącu możemy doczekać się pierwszego oficjalnego zwiastuna filmu podczas tajemniczego wydarzenie zapowiedzianego właśnie przez Snydera.

Enigmatyczna zapowiedź Zacka Snydera zachwyciła fanów reżysera

Zack Snyder zapowiada wydarzenie, które odbędzie się w kwietniu

Zaledwie czternastosekundowy materiał nie zdradza żadnych szczegółów dotyczących przyszłych filmów Zacka Snydera, ale zaprasza do śledzenia wydarzenia, które odbędzie się w dniach 28-30 kwietnia bieżącego roku. Nie wiadomo, co reżyser planuje, ale właśnie w ostatni weekend kwietnia poznamy szczegóły dotyczące kolejnych produkcji przygotowanych przez reżysera.

GramTV przedstawia:

Niewykluczone, że tego dnia odbędzie się jakaś impreza, na której obecny będzie Netflix, prezentująć pierwszy zwiastun Rebel Moon, przy okazji ogłaszając konkretną datę premiery filmu. Fani również wierzą, że właśnie w tych dniach do kin trafi Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera. Spekulacji jest wiele, ale krótka zapowiedź wystarczyła, aby fani reżysera byli zachwyceni i podekscytowani nadchodzącymi informacjami o nowych produkcjach Snydera. Warto więc zapisać tę datę i samemu sprawdzić, co tym razem zgotował nam Zack Snyder.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
2
Micro
Gość
15/03/2023 20:34

A może pozwólmy ludziom oglądać to co lubią? Snyder jak nikt inny "czuje" jak powinien wyglądać ruchomy komiks. Możesz wziąć dowolny kadr z 300, Watchmen lub BvS i będzie on wyglądał świetnie jako obrazek z komiksu. Nie ma drugiego filmowego twórcy który by tak planował kompozycję każdego swojego ujęcia.

Fabularnie bywa różnie, najlepiej wychodzą mu filmy gdzie ma już gotową sprawdzoną historię, ale wciąż daleki byłbym od nazywania jego filmów szmirami.

dariuszp
Gramowicz
15/03/2023 15:00

Sorry ale Snyder robi średniej jakości szmiry. Że też ludzie się jeszcze nie zorientowali. Za każdym razem jak słyszałem że robi