Elon Musk: problemy zdrowotne mogą opóźnić walkę w klatce z Zuckerbergiem

Krzysztof Żołyński
2023/08/08 17:30
2
0

Potencjalną walką Elon Musk kontra Mark Zuckerberg internet żyje od dłuższego czasu, ale okazuje się, że zdrowotne problemy właściciela Twittera, mogą odsunąć pojedynek w czasie.

Elon Musk ogłosił, że być może będzie musiał odłożyć swoją potencjalną bójkę z Markiem Zuckerbergiem z powodu problemu zdrowotnego. Właściciel serwisu X, musi wykonać rezonans magnetyczny szyi i górnej części pleców. Jeśli diagnoza będzie wskazywała na taką konieczność, podda się operacji. Miliarder nie podał żadnych dat.

Elon Musk: problemy zdrowotne mogą opóźnić walkę w klatce z Zuckerbergiem

Komunikat wzbudził sporo złośliwych komentarzy, z których wynika, że choroba Muska jest tak samo prawdziwa, jak ogłoszenie lotu na Księżyc. I być może jest w tym ziarno prawdy, bo w przeszłości rzeczywiście zdarzało mu się wycofywać ze składanych deklaracji i szukanie ku temu rozmaitych wykrętów.

Walka Musk kontra Zuckerberg opóźniona :)

Z drugiej strony, zapowiedź walki w klatce doszła już do granic absurdu. Można się w tym miejscu zastanowić, co jest gorsze – to, że prezesi, wielkich i poważnych firm, opowiadają kiepskie żarty na temat wzajemnej walki na pięści, czy to, że ich bajka urosła już do poziomu prawdy. Jednak kto wie, może kiedy Musk wyzdrowieje…

GramTV przedstawia:

Komentarze
2
Headbangerr
Gramowicz
08/08/2023 20:02

Gdyby to wydarzenie w ogóle doszło do skutku, byłby to najbardziej absurdalny i g*wniany show w historii sportów walki.

Nie wierzę, że do tego dojdzie.

dariuszp
Gramowicz
08/08/2023 20:01

Przypomnę że już nawet jego mama próbowała powstrzymać walkę.

Realia są takie że Musk to 50-letni bogaty grubas. Zuck to 40-letni koleś który trenuje sztuki walki. Tutaj raczej nie ma co porównywać. Musk dostanie po tyłku. 

Dlatego do tej walki najpewniej nie dojdzie. Bo Musk ma fioła na punkcie tego by być uwielbianym przez fanboyów więc jego wizerunek ucierpi jak Zuck stłucze jego stary gruby tyłek. Najpierw wymówką miała być mamusia. Teraz niby badania. Za chwile coś wykombinuje.