Elden Ring: The Board Game - zapowiedziano tworzenie planszówki

Smolak
2022/09/17 08:05
0
0

Zgaduję, że wielu fanów produkcji FromSoftware jest gotowych, by bez zastanowienia rzucić w monitor swoją kartą kredytową

Nie oszukujmy się, to była tylko kwestia czasu. Elden Ring zdobył taką sławę, że prędzej czy później ktoś musiał pokusić się o stworzenie planszowego odpowiednika. Z inicjatywą wyszła firma Steamforged Games, która ma w swoim portfolio wiele znanych marek growych, chociażby Dark Souls, Horizon Zero Dawn, Devil May Cry czy Resident Evil. Co prawda nie poznaliśmy jeszcze zbyt wielu szczegółów na temat Elden Ring: The Board Game, ale twórcy obiecują więcej informacji wraz ze startem kampanii na portalu kickstarter, co powinno mieć miejsce już wkrótce.

Elden Ring: The Board Game - zapowiedziano tworzenie planszówki

Elden Ring: The Board Game z pewnością będzie niezwykle klimatyczne

Popularność Elden Ring zaskoczyła wszystkich. Gra zdobyła miliony oddanych fanów, którzy z pewnością sięgną po jej planszową adaptację. Kuszącą perspektywą może być to, że według zapewnień twórców Elden Ring: The Board Game zostanie dostosowane do zabawy solo. Jeśli więc zapragniecie przenieść się do tego świata, nie będziecie zmuszeni szukać grupy znajomych, którym wiecznie brakuje czasu. A jeśli wolicie rozgrywki w towarzystwie, to w produkcję Steamforged Games łącznie zagrywać się będą mogły 4 osoby.

Nie pozostaje nam nic innego niż czekać na więcej szczegółów dotyczących Elden Ring: The Board Game. Jeśli już teraz jesteście zainteresowani dalszymi losami tej produkcji, to zachęcam do obserwowania strony projektu na portalu kickstarter.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!