Chodzące mauzoleum z gry Elden Ring zbudowane z klocków LEGO

Maria Wawrzyniak
2022/08/08 16:50

Pewien fan gry postanowił zbudować znaną lokację ze świata Elden Ring – chodzące mauzoleum. Społeczność jest zachwycona projektem.

Niedawno na forum Reddit poświęconym najnowszej produkcji studia From Software, czyli grze Elden Ring, pojawił się wpis, w którym jeden z fanów – użytkownik o pseudonimie HoboSapient – pochwalił się naprawdę imponującym projektem. Na udostępnionej przez niego grafice możemy zobaczyć zbudowane z klocków LEGO chodzące mauzoleum (lub, jak niektórzy wolą, wędrujące mauzoleum.

Chodzące mauzoleum z gry Elden Ring zbudowane z klocków LEGO

Twórca ujawnił, że budowla waży aż 30 funtów, czyli ponad 13 kilogramów. Do jej stworzenia użył od 5 do 6 tysięcy klocków LEGO, których zebranie zajęło mu aż 20 lat. Społeczność pochwaliła użytkownika za poświęcenie i talent, a także zaproponowała, aby zgłosił swoją pracę do programu LEGO Ideas. Jest to inicjatywa, w której brać udział mogą wszyscy zainteresowani i proponować własne pomysły na zestawy do ogólnodostępnej sprzedaży. Trzeba przyznać, że mauzoleum prezentuje się naprawdę nieźle.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy jeszcze na koniec, że Elden Ring zadebiutowało 25 lutego bieżącego roku na komputerach osobistych, konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X/S.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!