Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

eFootball 2022 na porównaniu graficznym z PES 2021, FIFA 22 i wersją beta

Radosław Krajewski
2021/10/02 16:00

Najnowsza gra sportowa od Konami została zestawiona z największymi konkurentami, czyli kolejną odsłoną Fify i zeszłoroczną odsłoną PES-a.

Konami nie zaliczy debiutu swojej nowej gry piłkarskiej do udanych. Produkcja została zalana negatywnymi ocenami na Steamie, a jakość produkcji jest w tak opłakanym stanie, że japoński producent musiał wydać komunikat z przeprosinami, w których zapewnił o jak najszybszym naprawieniu błędów. Przed deweloperem długa droga, aby przekonać graczy do swojej pozycji, nawet jeżeli można sprawdzić ją za darmo. Wśród zarzutów często przewija się niespełnienie obietnic i zapewnienie oprawy graficznej na poziomie godnym konsol nowej generacji. Pierwsze porównania potwierdzają, że eFootball 2022 pomimo przejścia na Unreal Engine 4, nie zachwyca grafiką i nawet w starciu z PES-em 2021 miejscami wypada kiepsko.eFootball 2022 na porównaniu graficznym z PES 2021, FIFA 22 i wersją betaPoniższe porównania grafiki udowadniają, że przed Konami jeszcze sporo pracy, zanim dogonią konkurencję, a nawet swój ubiegłoroczny tytuł. eFootball 2022 prezentuje się zwyczajnie gorzej od Fify 2022 oraz PES-a 2021, zarówno przy zbliżeniach na twarze piłkarzy, jak i przy oprawie meczowej, oraz we właściwej rozgrywce. Co ciekawe, również przy zestawieniu z wersją beta, wydana niedawno gra miejscami wygląda gorzej. Sami zobaczcie, jak prezentuje się eFootball 2022 w starciu z testową wersją oraz bezpośrednimi konkurentami.

eFootball 2022 zadebiutował 30 września na komputerach osobistych, konsolach Xbox One i PlayStation 4, a także Xbox Series X/S oraz PlayStation 5.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!