EA szykuje rewolucję w FUT. EA Sports FC doczeka się znaczących zmian

Radosław Krajewski
2023/04/08 10:00
0
0

Oryginalne rozwiązanie.

Jeszcze w połowie marca Międzynarodowa Federacja Piłki Nożnej ogłosiła, że zamierza włączyć się o rywalizację na polu symulatorów futbolu z propozycją od Electronic Arts od przyszłego roku. EA Sports nie zamierza jednak dać Fifie forów i przed kilkoma dniami zaprezentowali oficjalne logo swojej nadchodzącej gry piłkarskiej, EA Sports FC. Na pierwszą prezentację gry będziemy musieli poczekać do lipca, ale już teraz pojawiły się przecieki, które mogą zaintrygować graczy, którzy spędzają mnóstwo godzin w trybie Ultimate Team.

EA szykuje rewolucję w FUT. EA Sports FC doczeka się znaczących zmian

EA Sports FC wprowadzi kobiety do trybu FUT

Insider prowadzący konto FUTSheriff podzielił się ciekawymi informacjami, według których EA planuje wprowadzić do trybu FUT zawodniczki. Co więcej, gracze będą mogli tworzyć nie tylko drużyny składające się z samym piłkarek, ale również mieszane zespoły.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Deweloperzy jednak będą musieli się postarać dodając zawodniczy do nowego trybu, aby nie powtórzyć niedawnej sytuacji, po której wiele piłkarek skrytykowało studio. Zawodniczkom nie spodobało się, że modele ich postaci w grze nie są do nich w żaden sposób podobne.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!