EA Sports FC Tactical nadchodzi. EA szykuje strategię dla fanów piłki nożnej

Mikołaj Ciesielski
2023/10/12 13:30
0
0

Produkcja powstaje z myślą o urządzeniach mobilnych z systemem iOS i Android.

EA Sports FC 24 nie narzeka na brak zainteresowania ze strony graczy i może pochwalić się naprawdę dobrymi wynikami sprzedaży. Tymczasem Electronic Arts pracuje nad kolejną produkcją dla fanów piłki nożnej. Amerykańska firma zapowiedziała, że już niedługo na rynku zadebiutuje EA Sports FC Tactical, czyli piłkarska strategia skierowana do użytkowników urządzeń mobilnych.

EA Sports FC Tactical nadchodzi. EA szykuje strategię dla fanów piłki nożnej

EA Sports FC Tactical to nowa mobilna gra strategiczna dla fanów piłki nożnej

Zgodnie z przekazanymi informacjami EA Sports FC Tactical ma zadebiutować na początku 2024 na urządzeniach mobilnych z systemem iOS i Android. Electronic Arts informuje, że wspomniana produkcja zaoferuje „interaktywną symulację ze strategiczną rozgrywką turową”. W samej grze dostępnych ma być natomiast ponad 5000 autentycznych zawodników z przeszło 10 najlepszych lig.

Zbuduj swoją wymarzoną drużynę, korzystając z ogromnej selekcji graczy z najpopularniejszych lig i klubów na całym świecie, zanurzając się w interaktywnej symulacji ze strategiczną rozgrywką turową, która oferuje możliwości ataku, obrony lub strzelania pomiędzy grupą graczy na boisku – czytamy w opisie gry w Google Play.

GramTV przedstawia:

EA Sports FC Tactical ma również zawierać „szeroką gamę trybów rozgrywki”. Gracze sprawdzą się m.in. w towarzyskich meczach online czy spotkaniach rankingowych, a także zmierzą się rozgrywkach ligowych. Użytkownicy będą mogli również trenować swoich podopiecznych, by odblokować dostęp do nowych umiejętności. Nie zabraknie też opcji personalizacji zespołu.

Na koniec warto dodać, że EA Sports FC Tactical dostępne jest już w sklepach Google Play oraz App Store, gdzie użytkownicy urządzeń mobilnych z systemem Android lub iOS mogą dokonać wstępnej rejestracji.

EA Sports FC Tactical to nowa mobilna gra strategiczna dla fanów piłki nożnej, EA Sports FC Tactical nadchodzi. EA szykuje strategię dla fanów piłki nożnej
Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!