EA Sports F1 24 zobaczymy już dzisiaj? Electronic Arts szykuje się do zapowiedzi

Mikołaj Ciesielski
2024/02/27 12:15
0
0

Amerykańska firma uruchomiła już stronę poświęconą nowej odsłonie serii F1.

Niecałe dwa tygodnie temu jeden z branżowych insiderów informował, że 27 lutego 2024 roku – czyli dzisiaj – doczekamy się prezentacji EA Sports F1 24. Zarówno Electronic Arts, jak i deweloperzy ze studia Codemasters nie odnieśli się niestety do wspomnianych doniesień. Niewykluczone jednak, że coś rzeczywiście jest na rzeczy i w ciągu kilku najbliższych godzin doczekamy się prezentacji nowej odsłony serii F1.

F1 23
F1 23

Electronic Arts prawdopodobnie przygotowuje się do prezentacji EA Sports F1 24

Skąd przypuszczenia, że Electronic Arts rzeczywiście zapowie dziś EA Sports F1 24? Okazuje się, że amerykańska firma uruchomiła już stronę poświęconą nadchodzącej produkcji studia Codemasters. Obecnie pod wspomnianym adresem nie znajdziemy jednak zbyt wielu szczegółów. Witryna informuje bowiem jedynie, że „oficjalna gra wideo 2024 FIA Formula One World Championship” ukaże się w 2024 roku.

„billbil-kun”, który ma swoim koncie wiele sprawdzonych informacji, uważa, że EA Sports F1 24 zadebiutuje 31 maja 2024 roku. Gracze, którzy zdecydują się na zakup droższej edycji, będą mogli rozpocząć zabawę 3 dni przed oficjalną premierą. Abonenci EA Play mają natomiast otrzymać możliwość przetestowania wspomnianej produkcji w ramach 10-godzinnej wersji próbnej, która również ma być dostępna od 28 maja 2024 roku.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że poprzednia odsłona serii, czyli F1 23, zadebiutowała na rynku w czerwcu 2023 roku na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Jeśli natomiast jesteście ciekawi naszej opinii na temat wspomnianej produkcji, to zapraszamy Was do lektury: Recenzja F1 23 - czasami lepsze jest wrogiem dobrego?

Wczytywanie ramki mediów.
Electronic Arts prawdopodobnie przygotowuje się do prezentacji EA Sports F1 24, EA Sports F1 24 zobaczymy już dzisiaj? Electronic Arts szykuje się do zapowiedzi
Electronic Arts

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!