Dziewczyna i kosmonauta na pełnoprawnym zwiastunie

Jakub Smolak
2023/02/06 11:30
0
0

Poznajcie historię Nikodema, Bogdana i pięknej Marty.

Dziewczyna i kosmonauta – nowy polski serial zapowiedziano pod koniec stycznia. Netflix postanowił przypomnieć o nadciągającej produkcji, oddając w ręce widzów jej pełnoprawny zwiastun. Poznajcie historię Nikodema, Bogdana i Marty.

Dziewczyna i kosmonauta na pełnoprawnym zwiastunie

Dziewczyna i kosmonauta na pełnoprawnym zwiastunie

Fabuła opowie historię dwóch pilotów, którzy byli dla siebie jak bracia. Mężczyźni rywalizowali jednak o szansę udziału w misji kosmicznej. W ich życiu pojawiła się również przepiękna Marta, która skradła serca bohaterów. Finalnie, wspomnianą rywalizację wygrywa Niko, który leci w kosmos, ale powraca na Ziemię dopiero po 30 latach wskutek niewyjaśnionej awarii. Pomimo upływu lat mężczyzna nie postarzał się ani o rok. Świat próbuje zrozumieć tajemnicę jego młodości, zaś chłopak stara się odnaleźć w nowej rzeczywistości.

Reżyserem serialu jest Bartosz Prokopowicz, twórca Ultraviolet, a za scenariusz odpowiada Agata Malesińska, która wcześniej pracowała nad W głębi lasu. W obsadzie znaleźli się: Vanessa Aleksander, Andrzej Chyra, Magdalena Cielecka, Jędrzej Hycnar, Jakub Sasak.

Serial Dziewczyna i kosmonauta zadebiutuje na platformie Netflix już 17 lutego. Jak zdradzili twórcy, widzowie mogą liczyć na 6-odcinkową historię.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!