Dziewczyna i kosmonauta to nowy polski serial sci-fi od Netflixa

Radosław Krajewski
2023/01/24 14:15
0
0

Platforma zaprezentowała pierwszą zapowiedź produkcji.

Po pierwszym polskim serialu fantasy od Netflixa, przyszedł teraz czas na nowy polski serial science fiction. Dziewczyna i kosmonauta została niedawno ogłoszona przez platformę, która zaprezentowała pierwszy teaser produkcji. Widzowie mogą liczyć na 6-odcinkową historię, która zadebiutuje już w połowie lutego.

Dziewczyna i kosmonauta to nowy polski serial sci-fi od Netflixa

Historia opowiada o dwóch pilotach F-16, przyjaciołach Nikodemie i Bogdanie, którzy rywalizują nie tylko o względy Marty, ale również o udział w misji kosmicznej. Starcie wygrywa Nikodem, który leci w kosmos, ale powraca na Ziemię dopiero po 30 latach wskutek niewyjaśnionej awarii. Pomimo upływu lat, mężczyzna nie postarzał się ani o rok. Świat próbuje zrozumieć tajemnicę jego młodości, zaś chłopak stara się odnaleźć w nowej rzeczywistości.

Reżyserem serialu jest Bartosz Prokopowicz, twórca Ultraviolet, a za scenariusz odpowiada Agata Malesińska, która wcześniej pracowała nad W głębi lasu. W obsadzie znaleźli się: Vanessa Aleksander, Andrzej Chyra, Magdalena Cielecka, Jędrzej Hycnar, Jakub Sasak.

GramTV przedstawia:

Dziewczyna i kosmonauta zadebiutuje na Netflixie już 17 lutego.

Dziewczyna i kosmonauta – pierwszy zwiastun

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!