Dżentelmeni na pierwszym zwiastunie. Serial Guya Ritchiego zawita na Netflixa w marcu

Krzysztof Żołyński
2024/01/16 21:35
0
0

Serialowa wersja Dżentelmenów doczekała się pierwszego zwiastuna. Produkcja Guya Ritchiego zadebiutuje na Netflixie już w marcu.

Nowy serial kryminalny Netflixa jest oczywiście inspirowany oryginalnym filmem z 2019 roku. Stworzył go sam Guy Ritchie, przy współpracy Matthew Reada. Poszczególne odcinki reżyserowali Guy Ritchie, David Caffrey, Eran Creevy i Nima Nourizadeh.

Dżentelmeni na pierwszym zwiastunie. Serial Guya Ritchiego zawita na Netflixa w marcu

W Dżentelmenach Eddie Horniman nieoczekiwanie dziedziczy pokaźną wiejską posiadłość swojego ojca – i niedługo po typ odkrywa, że jest to centrum produkcji narkotyków. Co więcej, wiele podejrzanych postaci z brytyjskiego półświatka chce mieć udział w tej operacji. Zdeterminowany, by wyrwać swoją rodzinę ze szponów złych ludzi, Eddie próbuje bawić się z gangsterami w ich własną grę.

GramTV przedstawia:

W obsadzie znajdują się: Theo James jako Halstead, Kaya Scodelario w roli Susie Glass, Daniel Ings, Joely Richardson, Vinnie Jones, Giancarlo Esposito, Chanel Cresswell, Michael Vu, Max Beesley, Jasmine Blackborow, Harry Goodwins, Dar Salim, Pearce Quigley, Ruby Sear i Peter Serafinowicz.

Pierwszy zwiastun serialu Dżentelmeni od Netflixa

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!