Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Dying Light 2 z kolejną aktualizacją. Techland wprowadza nowy tryb gry i inne nowości

Radosław Krajewski
2022/04/25 17:45

Deweloper zapowiedział nowy patch do drugiej części Dying Light skierowany do osób, które ukończyły już grę.

Niedawno Techland pochwalił się świetnymi wynikami sprzedaży Dying Light 2. Produkcja do końca lutego znalazła aż 5 milionów nabywców. Producent zapewnił, że liczba kolejnych sprzedanych kopii rośnie z każdym kolejnym miesiącem, ale na aktualne dane będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. Nic więc dziwnego, że deweloperowi zależy na nowych atrakcjach dla graczy i już za dwa dni pojawi się kolejna aktualizacja, która zapewni dodatkowe godziny zabawy wszystkim tym, którzy zdążyli ukończyć grę.

Dying Light 2 z kolejną aktualizacją. Techland wprowadza nowy tryb gry i inne nowości

27 kwietnia Techland wyda aktualizację oznaczoną numerem 1.3.0 dla wszystkich platform, która oprócz szeregu poprawek, zapewni również wyczekiwany przez graczy tryb Nowej Gry+. Zostanie on odblokowany po ukończeniu gry i klasycznie gracze zachowają wszystkie postępy, mogąc od początku poznawać tę samą historię. Aby uatrakcyjnić rozgrywkę, twórcy zadbali o dodanie 30 nowych inhibitorów ukrytych w trudno dostępnych i najmniej oczekiwanych miejscach, które pozwolą na zwiększenie poziomu zdrowia i wytrzymałości postaci. Nie zabraknie również dodatkowych wyzwań, w tym specjalnych przeciwników, którzy zostaną rozsiani po mapie i będzie można ich znaleźć za pomocą złotego znacznika.

Nowy patch zapewni również bronie z legendarnym poziomem, które zrównoważą szansę przeżycia w starciu z najbardziej wymagającymi przeciwnikami. Nie zabraknie również innych wartościowych przedmiotów, których będziemy mogli użyć podczas walki. Pojawi się także nowy platynowy medal za wykonane wyzwań parkourowych. Pełna lista zmian zostanie udostępniona już wkrótce. Poniżej możecie zobaczyć film ze szczegółami Nowej Gry+.

GramTV przedstawia:

Przypomnimy, że Dying Light 2 zadebiutowało na rynku 4 lutego. Produkcja Techlandu pojawiła się na komputerach osobistych, Xbox One, Xbox Series X/S oraz PlayStation 4 i PlayStation 5.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!