Dying Light 2 ze świetną sprzedażą. Techland chwali się wynikami

Mikołaj Ciesielski
2022/04/22 18:10
0
0

Wiemy też, w ilu egzemplarzach sprzedała się pierwsza odsłona Dying Light.

Dying Light 2 ze świetną sprzedażą. Techland chwali się wynikami

Dying Light 2 zadebiutowało na rynku na początku lutego i zebrało całkiem niezłe recenzje. Wygląda na to, że pozytywne opinie na temat produkcji przełożyły się również na zainteresowanie tytułem ze strony graczy. Techland poinformował dziś bowiem, że do końca lutego, czyli w nieco ponad trzy tygodnie od premiery, sprzedano ponad 5 milionów egzemplarzy Dying Light 2, ale rodzimy deweloper podkreśla, że „liczba ta znacząco rośnie z każdym kolejnym miesiącem”.

Sukces serii Dying Light to dowód na to, że tworzymy dla naszych graczy niezapomniane przeżycia” – komentuje Paweł Marchewka, dyrektor generalny, w informacji prasowej.

To jednak nie koniec. Techland ujawnił bowiem również wyniki sprzedaży pierwszej odsłony Dying Light, która, jak się okazuję, znalazła ponad 20 milionów nabywców. Wrocławski deweloper przypomniał także, że już w przyszłym tygodniu Dying Light 2 doczeka się zapowiedzianej na początku miesiąca aktualizacji, która wprowadzi do gry tryb New Game+.

Na koniec przypomnijmy, że Dying Light 2 dostępne jest na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Jeśli natomiast jesteście ciekawi naszej opinii na temat najnowszej produkcji Techlandu, to serdecznie zapraszamy Was do lektury: Dying Light 2: Stay Human - recenzja. Gdzie zombiaki rąbią, tam głowy lecą.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!