Dying Light 2: Bloody Ties będzie sporym DLC. Twórcy odpowiadają na krytykę

Maria Wawrzyniak
2022/09/07 13:45

Twórcy odpowiadają na krytykę dodatku i potwierdzają jego zawartość – otrzymamy ponad 6-godzinną historię.

Podczas tegorocznych targów gamescom ujawniono Bloody Ties, czyli dodatek do gry Dying Light 2: Stay Human. Jest to pierwsze fabularne rozszerzenie do produkcji polskiego studia Techland. Wiemy już, że twórcy zamierzają wspierać tytuł przez pięć lat po premierze. Premiera wspomnianego dodatku odbędzie się w przyszłym miesiącu – na razie nie wiemy zbyt wiele na temat rozszerzenia, jednak niektórzy gracze już teraz postanowili skrytykować dodatek pod kątem zawartości, myśląc, że będzie jej niewiele. Na krytykę społeczności postanowił odpowiedzieć jeden z deweloperów, Tymon Smektała.

Dying Light 2: Bloody Ties będzie sporym DLC. Twórcy odpowiadają na krytykę

Dying Light 2: Bloody Ties będzie sporym dodatkiem

Twórca zapewnił, że Bloody Ties nie będzie małym dodatkiem – mamy spodziewać się ponad 6-godzinnej historii, dużej ilości zadań pobocznych, mnóstwo spotkań z zainfekowanymi oraz kilku ukrytych sekretów. Zdaniem dewelopera walka ze zwykłymi ludźmi stanowi jakieś 30 procent. To definitywnie dobra wiadomość dla fanów produkcji. Dodatek niewątpliwie będzie świetną okazją do powrotu do Dying Light 2: Stay Human lub rozpoczęcia przygody, jeśli jeszcze tego nie zrobiliśmy. Pozostaje jedynie czekać!

Przypomnijmy jeszcze, że Dying Light 2: Stay Human zadebiutowało 4 lutego bieżącego roku, na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. W planach jest też wersja na Nintendo Switch. Więcej informacji znajdziecie w naszej encyklopedii.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!