Dwie gry za darmo Epic Games Store. Za tydzień kolejne prezenty (Aktualizacja)

Mikołaj Ciesielski
2022/09/15 17:03

Użytkownicy komputerów osobistych mogą już odebrać kolejne darmówki od Epic Games.

Aktualizacja: Możecie już pobierać dostępne za darmo Spirit of the North i The Captain. Natomiast za tydzień wszyscy gracze PC będą mogli bez dodatkowych kosztów przypisać do swoich kont ARK: Survival Evolved oraz Gloomhaven.

Oryginalna wiadomość: Dzisiaj czwartek, a więc zgodnie z tradycją użytkownicy komputerów osobistych mogą liczyć na kolejne prezenty od Epic Games Store. Zgodnie z zapowiedzią już za kilka godzin gracze PC będą mogli pobrać aż dwie produkcje. Pierwszą z nich jest Spirit of the North – eksploracyjna gra przygodowa, w której wcielamy się w czerwonego lisa i przemierzamy malownicze tereny Islandii. Drugą natomiast jest The Captain, czyli inspirowana klasykami przygodówka, w której mamy okazję stać się oficerem naukowym Kosmofloty, zagubionym po drugiej stronie galaktyki. Zarówno Spirit of the North, jak i The Captain odbierzecie w Epic Games Store dzisiaj po godzinie 17:00. Jak zawsze na dodanie gier do swojej biblioteki będziecie mieć równy tydzień.

Darmowe gry PC od Epic Games Store

Warto także pamiętać o prezencie z ubiegłego tygodnia, który będzie dostępny jeszcze przez kilka najbliższych godzin. Przypomnijmy, że tydzień temu Epic Games Store zaoferował użytkownikom komputerów osobistych grę Hundred Days, czyli symulator winiarstwa.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!