Nowa gra za darmo od Epic Games Store. Odbierz prezent na PC (Aktualizacja)

Radosław Krajewski
2022/09/08 17:01

W sklepie Epic Games czeka następny darmowy tytuł do odebrania.

Aktualizacja: Hundred Days — symulator winiarstwa jest już dostępny do odebrania. W przyszłym tygodniu Epic Games Store zaoferuje za darmo dwie gry: Spirit of the North oraz The Captain.

Oryginalna wiadomość: Do rozpoczęcia weekendu pozostało jeszcze trochę zostało, ale wraz z nowym prezentem zaoferowanym przez Epic Games Store już teraz możecie poczuć się, jak w sobotni wieczór. Wszystko za sprawą kolejnej darmowej gry, którą tym razem jest Hundred Days — symulator winiarstwa. Jeżeli jesteście fanami tego trunku i zawsze marzyliście, aby otworzyć swoją własną produkcję wyskokowego napoju, to ten tytuł jest właśnie dla Was. Produkcja studia Broken Arms Games to strategia ekonomiczna, w której budujemy własne winiarskie imperium. Jeżeli jesteście zainteresowani tym tytułem, to udajcie się pod ten adres, gdzie odbierzecie grę za darmo.

Nowa gra za darmo od Epic Games Store. Odbierz prezent na PC (Aktualizacja)

Symulator winiarstwa to nie jedyna niespodzianka tego tygodnia od Epic Games Store. Sklep zaoferował również darmowe Realm Royale Reforged – premierowy zestaw, czyli pakiet do popularnej gry free-to-play, zawierający skórkę zabójcy „Krawędź śmierci”, kurczaka „Bokserkera” i wierzchowca „Nogarda”. Zestaw odbierzecie z tej strony.

Więcej prezentów od Epic Games Store

Na koniec przypomnijmy, że jeszcze przez kilka kolejnych godzin możecie za darmo odebrać dwie gry: Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition oraz Submerged: Hidden Depths.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
wolff01
Gramowicz
08/09/2022 11:41

Lol, rozbawił mnie w trailerze ten motyw w 1:12 z typowymi zarośnietymi devami, a przy każdym boxie szlachetne winko i kieliszek :D