Duża aktualizacja Microsoft Flight Simulator skupia się na amerykańskich regionach. City Update 9 na zwiastunie

Patrycja Pietrowska
2024/07/03 15:45
0
0

Darmowy update odświeża północno-wschodnie regiony Stanów Zjednoczonych.

Jak informowaliśmy jakiś czas temu, Microsoft Flight Simulator może pochwalić się świetnym wynikiem pod względem liczby graczy. W czerwcu bieżącego roku przekazano bowiem, że w produkcję zagrało już ponad 15 milionów osób. Tymczasem tytuł doczekał się pokaźnej aktualizacji zatytułowanej City Update 9, która koncentruje się na północno-wschodnich regionach Stanów Zjednoczonych.

Microsoft Flight Simulator
Microsoft Flight Simulator

Microsoft Flight Simulator z aktualizacją City Update 9

Microsoft Flight Simulator otrzymało już pokaźnych rozmiarów aktualizację zatytułowaną City Update 9. W sieci pojawił się również zwiastun prezentujący atrakcje przygotowane przez twórców. Darmowy dla posiadaczy gry update koncentruje się na wizualnym odświeżeniu terenów w okolicach amerykańskich miast, obejmując Detroit, Nowy Jork, Waszyngton, Buffalo czy Allentown.

Aktualizacja oferuje zaktualizowane zdjęcia lotnicze oraz nowe cyfrowe modele wysokościowe. Dodatkowo w sklepie gry pojawił się nowy samolot Curtiss C-64 Commando. Jeśli zaś chodzi o zapowiadany wcześniej Boeing 707-320C, zainteresowani będą musieli jeszcze poczekać – nastąpiło bowiem opóźnienie debiutu maszyny w Microsoft Flight Simulator, a nowa data premiery nie została jeszcze podana.

Podróżuj po świecie w symulacji o niesamowitych szczegółach z ponad 37 tysiącami lotnisk, 2 milionami miast, 1,5 miliarda budynków, prawdziwymi górami, drogami, drzewami, rzekami, zwierzętami, ruchem drogowym i nie tylko. Doskonal swoje umiejętności pilotażowe w różnych samolotach, od lekkich samolotów po samoloty komercyjne, dzięki doświadczeniu, które dostosowuje się do Twojego poziomu, oferując jednocześnie interaktywne i jasne wskazówki i listy kontrolne. – czytamy w opisie gry Microsoft Flight Simulator.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Microsoft Flight Simulator trafił na rynek 18 sierpnia 2020 roku. Gra dostępna jest na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox Series X/S. Zainteresowanych zachęcamy do lektury: Microsoft Flight Simulator – recenzja gry, której nie trzeba się bać.

Microsoft Flight Simulator
Microsoft Flight Simulator

Microsoft Flight Simulator
Microsoft Flight Simulator

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!