Drożeje STALKER 2 w Edycji Ultimate. Twórcy zaprezentowali świetną figurkę z gry

Radosław Krajewski
2023/02/15 16:00
0
0

Będzie drożej, ale jakość może to rekompensować.

Niedawno GSC Game World opublikowało motyw muzyczny z STALKER-a 2. Ukraińskie studio postanowiło kolejny przypomnieć o swojej grze prezentacją jednego z elementów Edycji Ultimate. Na poniższym filmie możecie zobaczyć, jak prezentuje się figurka bohatera gry, która obok lampy, mapy i plecaka jest jednym z najważniejszych rzeczy, które znajdą gracze w kolekcjonerskim wydaniu drugiej części STALKER-a.

Drożeje STALKER 2 w Edycji Ultimate. Twórcy zaprezentowali świetną figurkę z gry

Stalkerzy, czas porozmawiać o najcenniejszej rzeczy w Strefie — samym Habarze. Figurka, lampa artefaktowa, mapa, plecak i inne fajne rzeczy są dostępne w różnych wydaniach fizycznych gry STALKER 2: Heart of Chernobyl.

Wczytywanie ramki mediów.

STALKER 2 – rośnie cena Edycji Ultimate

Jednocześnie deweloperzy ogłosili, że cena Edycji Ultimate wzrośnie z 339 dolarów do 379 dolarów (lub równowartości w lokalnej walucie). W tej chwili nie wiemy o ile wzrośnie cena najdroższego wydania STALKER-a 2 w Polsce. GSC Game World przyznało, że wyższa cena ma związek utrzymaniem jakości wszystkich przedmiotów kolekcjonerskich dostępnych wraz z grą.

GramTV przedstawia:

Nowa cena obowiązywać będzie od 21 lutego 2023 roku, więc jeżeli chcecie kupić grę taniej, może to zrobić przez najbliższy tydzień. Studio zapewniło, że ceny pozostałych edycji nie ulegną zmianie.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!