Dredge wkrótce z kolejnym DLC. Ujawniono datę premiery dodatku The Iron Rig

Mikołaj Ciesielski
2024/06/09 12:00
1
0

Fani produkcji studia Black Salt Games mogą szykować się na kolejną przygodę.

Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że Dredge doczeka się ekranizacji. To jednak nie koniec wartych uwagi informacji związanych z ciepło przyjętą produkcją studia Black Salt Games. Już niedługo rybackie RPG w klimatach lovecraftowskiego horroru otrzyma kolejny dodatek. Twórcy ujawnili bowiem, kiedy gracze będą mieli okazję zapoznać się z rozszerzeniem zatytułowanym The Iron Rig.

Dredge: The Iron Rig
Dredge: The Iron Rig

Poznaliśmy dokładną datę premiery The Iron Rig, czyli drugiego dodatku do Dredge

Okazuje się, że premierę dodatku The Iron Rig do Dredge zaplanowano na 15 sierpnia 2024 roku. Na Future Games Show Summer Showcase 2024 zaprezentowano również zwiastun nadchodzącego rozszerzenia. Jeśli jesteście zainteresowani, to wspomniany materiał znajdziecie na dole wiadomości.

Zbieraj, twórz i odkrywaj tajemnice Żelaznej Platformy, odwiedzając ponownie obszary z DREDGE, aby zbadać starożytne zaburzenia budzące się w głębinach. Pomóż Korporacji Żelazoport w budowie obiektów, które odblokowują przedmioty, gadżety i wiele więcej. Tylko czego oni tu właściwie szukają? – czytamy w opisie dodatku na Steam.

GramTV przedstawia:

Zgodnie z przekazanymi informacjami dodatek The Iron Rig zaoferuje fanom Dredge od 2 do 5 godzin treści, z którymi będzie można zapoznać się w dowolnym momencie rozgrywki. Black Salt Games przygotowało zupełnie nową historię, a na graczy czeka m.in. 50 nowych ryb do złowienia. Nadchodząca DLC wprowadzi też kadłub nowego poziomu, ulepszone wersje wybranych umiejętności, a także możliwość wytworzenia nowego poziomu wyposażenia.

Na koniec przypomnijmy, że Dredge dostępne jest na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch. Gra może pochwalić się „przytłaczająco pozytywnymi” opiniami na Steam. Produkcja Black Salt Games zebrała już na platformie Valve blisko 25 tysięcy recenzji, z czego aż 95% zachęca do kupna wspomnianego tytułu.

Komentarze
1
strang3r
Gość
Ostatni niedziela

zapomnieliście dodać, że wraz z DLC wskoczy język polski