Dragon’s Dogma 2 na State of Play. Capcom podgrzewa atmosferę przed premierą

Mikołaj Ciesielski
2024/02/01 09:15
0
0

Japońska firma zaprezentowała pełen akcji gameplay trailer.

Według jednego z japońskich insiderów Dragon’s Dogma 2 będzie działać tylko w 30 FPS-ach na PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Tymczasem premiera action-RPG od Capcomu zbliża się wielkimi krokami. Nic więc dziwnego, że japońska firma postanowiła udostępnić kolejny materiał promocyjny poświęcony wyczekiwanej kontynuacji Dragon’s Dogma. Wydawca skorzystał z okazji i na wczorajszym State of Play zaprezentował nowy zwiastun wspomnianej produkcji, w którym nie zabrakło miejsca na fragmenty rozgrywki.

Dragon’s Dogma 2 na State of Play. Capcom podgrzewa atmosferę przed premierą

Capcom przypomina o Dragon’s Dogma 2. Pełen akcji zwiastun zaprezentowany na State of Play

W najnowszym zwiastunie Dragon’s Dogma 2 nie brakuje akcji. Udostępnione przez Capcom ujęcia skupiają się bowiem na walce ze zróżnicowanymi oponentami. Materiał po raz kolejny zapowiada również, że rozgrywka będzie różnić się w zależności od wybranej przez gracza klasy postaci.

Trzeba przyznać, że całość prezentuje się naprawdę dobrze, a fani pierwszej części raczej nie mają powodów do obaw. Znajomość Dragon’s Dogma z 2012 roku nie będzie jednak obligatoryjna. Jakiś czas temu reżyser gry poinformował bowiem, że Dragon’s Dogma 2 będzie przyjazne dla nowych graczy.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Dragon’s Dogma 2 zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Gra ma zadebiutować na wymienionych platformach 22 marca 2024 roku. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi nowej produkcji Capcomu.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!