Dragon's Dogma 2 na obiecanym pokazie. Nowy gameplay i data premiery

Wincenty Wawrzyniak
2023/11/28 22:40
0
0

Zgodnie z wcześniejszymi obietnicami, Capcom zorganizował pokaz gry Dragon’s Dogma 2 – otrzymaliśmy nowy gameplay oraz datę premiery.

W połowie bieżącego miesiąca informowaliśmy Was o zaplanowanym na dzień dzisiejszy pokazie Capcomu, który został w całości poświęcony nadchodzącej grze Dragon’s Dogma 2. Deweloperzy dotrzymali obietnicy – poniżej zamieszczamy wszystkie najważniejsze szczegóły, jakie zostały ujawnione podczas prezentacji.

Dragon's Dogma 2 na obiecanym pokazie. Nowy gameplay i data premiery

Dragon’s Dogma 2 – nowy gameplay i data premiery

W trakcie 15-minutowego pokazu zaprezentowano nie tylko nowy gameplay, ale również ujawniono datę premiery. Tym samym dowiedzieliśmy się, że Dragon’s Dogma 2 ma zadebiutować 22 marca 2024 roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Zainteresowani mogą już składać zamówienia przedpremierowe w sklepach Steam, PlayStation Store oraz Xbox Store – dostępne są dwie edycje: standardowa oraz Premium.

GramTV przedstawia:

Wspomniany gameplay skupił się natomiast na przybliżeniu fabuły oraz zadań pobocznych; pokazano również fragmenty walk z potworami. Wyraźnie widać, że dwójka doczekała się ulepszonego systemu fizyki i może pochwalić się znacznie lepszą oprawą graficzną. Podobnie, jak miało to miejsce w pierwszej części, Dragon’s Dogma 2 zaoferuje możliwość rozgrywki w trybie wieloosobowym.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!