Dragon’s Dogma 2 otrzyma wkrótce nowy gameplay. Capcom zaprasza na pokaz gry

Mikołaj Ciesielski
2023/11/17 14:30
2
0

Niewykluczone, że japońska firma ujawni również datę premiery nowego action-RPG.

Dragon’s Dogma 2 zostało niedawno sklasyfikowane w Arabii Saudyjskiej, co sugeruje, że debiut produkcji zbliża się wielkimi krokami. Capcom wciąż nie ujawnił niestety, kiedy gracze będą mieli okazję zagrać w kontynuację udanego action-RPG z 2012 roku. Niewykluczone jednak, że wkrótce się to zmieni. Japońska firma zaprosiła bowiem swoich fanów na prezentację Dragon’s Dogma 2.

Dragon’s Dogma 2 otrzyma wkrótce nowy gameplay. Capcom zaprasza na pokaz gry

Dragon’s Dogma 2 wkrótce z prezentacją. Capcom pokaże graczom nowe fragmenty rozgrywki

Zgodnie z przekazanymi informacjami pokaz poświęcony Dragon’s Dogma 2 rozpocznie się już 28 listopada o 22:00 czasu polskiego. W wydarzeniu udział wezmą Hideaki Itsuno oraz Yoshiaki Hirabayashi, czyli odpowiednio reżyser oraz producent wspomnianej produkcji. Podczas zapowiedzianej prezentacji deweloperzy podzielą się nowymi szczegółami na temat gry, a gracze będą mieli okazję zobaczyć kolejne fragmenty rozgrywki.

Nadchodzący pokaz poświęcony grze Dragon’s Dogma 2 ma trwać około 15 minut. Całość będzie można natomiast śledzić na oficjalnym kanale marki na YouTube, a także na profilu CapcomUSA na Twitch. Niewykluczone, że trakcie transmisji japońska firma ujawni również datę premiery wspomnianej produkcji. Zainteresowanym nie pozostaje jednak na ten moment nic innego, jak cierpliwie czekać na prezentację.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Dragon’s Dogma 2 zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S.. Jak wspomnieliśmy wyżej, data premiery wspomnianej produkcji wciąż nie jest znana. Tymczasem rzućcie okiem na krótki teaser zapowiedzianej przez Capcom prezentacji.

Komentarze
2
Pajonk78
Gramowicz
17/11/2023 15:41
dariuszp napisał:

Przez pokazy dwójki zacząłem ponownie przechodzić jedynkę :-(

Słusznie. Ja zrobiłem to w zeszłym roku - gra nadal sprawiała mega frajdę. :)

dariuszp
Gramowicz
17/11/2023 15:01

Przez pokazy dwójki zacząłem ponownie przechodzić jedynkę :-(