Pliki gry Dragon Age IV znalezione w bazie Playtesting firmy Electronic Arts

Maria Wawrzyniak
2021/06/26 09:00
0
0

Pewien użytkownik Twittera twierdzi, że Electronic Arts może udostępnić do testów wersję alfa gry Dragon Age IV – jeszcze przed lipcową prezentacją.

Użytkownik prowadzący na Twitterze konto PlayStation Game Size ujawnił ciekawą informację dotyczącą gry Dragon Age IV od studia BioWare. Jego zdaniem Electronic Arts ma w planach udostępnienie do testów wersji alfa wspomnianej produkcji jeszcze przed pokazem EA Play Live, który odbędzie się pod koniec lipca. Prowadzący profil zaznaczył jednak, że nie znalazł tej informacji w bazie danych PlayStation – na pytanie innego użytkownika o źródło podał EA Playtest, odnosząc się najprawdopodobniej do platformy EA Playtesting, która pozwala na sprawdzenie gier lub ich zawartości przed oficjalną premierą.

Wczytywanie ramki mediów.

Oczywiście, są to jedynie spekulacje, więc zalecamy podchodzić do powyższych wieści z odpowiednią dozą ostrożności i nie nastawiać się na żadne testy. Być może chodzi tutaj jedynie o materiały od influencerów czy innych twórców internetowych, którzy mogliby je udostępnić w sieci po oficjalnej lipcowej prezentacji.

GramTV przedstawia:

Zaledwie dwa dni temu informowaliśmy Was też o odkryciu plików Dragon Age IV w bazie PlayStation Network. To – oraz dzisiejsza wiadomość – wyraźnie sugeruje, że coś się szykuje. Przypomnijmy jeszcze, że Dragon Age IV ma zadebiutować w 2022 roku na komputerach osobistych oraz konsolach nowej generacji, czyli PlayStation 5 i Xboksach Series X/S.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!