Wczesne wersje Battlefield 2042 i Dragon Age 4 w PSN. Przymiarki do testów?

LM
2021/06/24 11:55
0
0

W środowisku PlayStation Network wyśledzono wczesne buildy dwóch dużych gier w katalogu Electronic Arts.

Wczesne wersje Battlefield 2042 i Dragon Age 4 w PSN. Przymiarki do testów?

Wygląda na to, że w ostatnim czasie mało co umknie czujnym oczom prowadzących profil PlayStation Game Size. W ostatnich dniach za pośrednictwem Twittera dowiedzieliśmy się, że dwie duże marki Electronic Arts wydały na serwerach PlayStation Network testowe buildy swoich najnowszych produkcji. Co to oznacza? Z pewnością nie są to trwające właśnie otwarte testy Battlefield 2042 i Dragon Age 4, gdyż o takich z pewnością byście już wiedzieli. Tym samym możemy przypuszczać, iż buildy wypuszczono dla użytku wewnętrznego, aczkolwiek mogą też posłużyć do testów, które EA planuje w przyszłości.

Przypomnijmy, że jeszcze przed oficjalną zapowiedzią Battlefield 2042 insiderzy wspominali, że przed końcem czerwca strzelanka doczeka się testów, a podczas EA Play Live 2021 może wystartować z otwartą betą zaprezentowanego wówczas trybu. Tymczasem w kontekście Dragon Age 4 możemy podejrzewać jedynie, że gra zagości na zbliżającej się prezentacji wydawcy i być może doczeka się nieco więcej czasu antenowego, a premiera RPG-a wcale nie jest już tak odległa.

GramTV przedstawia:

Jak będzie? Przekonamy się w najbliższych tygodniach. EA Play Live 2021 wystartuje 22 lipca o 19:00 czasu polskiego. Obok wspomnianych plotki informują też o powrocie marki Dead Space.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!