Doktor Strange w multiwersum obłędu sklasyfikowany. Znamy kategorię wiekową

Radosław Krajewski
2022/04/13 11:10
0
0

Czy horrorowe sceny wpłynęły na klasyfikację wiekową nowego filmu Marvela?

Do premiery drugiej części Doktora Strange’a pozostał mniej niż miesiąc. Niedawno dowiedzieliśmy się, że będzie to jeden z krótszych filmów Marvela i pomimo wcześniejszych plotek, produkcja nie zatrzyma nas na długo w kinie. Będzie miało to wpływ na liczbę seansów, a co za tym idzie, sprzedaż biletów, która jest już znacznie wyższa od tej osiągniętej przez Batmana. Studio wciąż promuje swoją nadchodzącą produkcję i przed kilkoma dniami mieliśmy okazję zobaczyć nowe plakaty z filmu. Tym razem do sieci trafiła informacja o kategorii wiekowej. Okazuje się, że horrorowa atmosfera nie wpłynęła na klasyfikację.

Doktor Strange w multiwersum obłędu sklasyfikowany. Znamy kategorię wiekową

Według Film Ratings Doktor Strange w multiwersum obłędy otrzyma ocenę PG-13 z ostrzeżeniem o kilku przerażających scenach. W filmie nie zabraknie również przemocy i okazjonalnego, wulgarnego języka. Podobne klasyfikacje uzyskały poprzednie filmy Marvela, w tym Czarna Wdowa, Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni oraz Spider-Man: Daleko od domu.

GramTV przedstawia:

Za Doktor Strange w multiwersum obłędu odpowiada Sam Raimi, reżyser pierwszej filmowej trylogii o Spider-Manie. W obsadzie znaleźli się: Benedict Cumberbatch, Benedict Wong, Rachel McAdams, Elizabeth Olsen, Chiwetel Ejiofor, Xochitl Gomez oraz Bruce Campbell. Film zadebiutuje w kinach 6 maja 2022 roku.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!