Docenione Turbo Overkill wychodzi z wczesnego dostępu

Jakub Smolak
2023/08/13 10:30
0
0

To pełny akcji FPS, którego akcja rozgrywa się w otwartym świecie.

O Turbo Overkill mogliście usłyszeć już wcześniej, gdyż gra dostępna była we wczesnym dostępie, gdzie została bardzo ciepło przyjęta. Teraz wyszła na światło dzienne w wersji 1.0 i znów przyciąga uwagę graczy. Zachęcamy do zapoznania się z trailerem premierowym.

Docenione Turbo Overkill wychodzi z wczesnego dostępu

Graliście już w Turbo Overkill?

Turbo Overkill to propozycja od niezależnych twórców z Trigger Happy Interactive. Jeśli lubicie strzelanki, to powinniście mieć tę produkcję na radarze. Mamy tutaj bowiem do czynienia z efektownym FPS-em, którego akcja rozgrywa się cyberpunkowym, pełnym neonów świecie.

Twórcy nie ukrywają swoich inspiracji najlepszymi klasykami gatunku, takimi jak Quake, Doom czy Duke Nukem 3D. Głównym bohaterem produkcji jest Johny Turbo będący jednoosobową armią. Powraca do rodzinnego miasta Paradise i odkrywa, że zostało ono opanowane przez Syn, zbuntowaną sztuczną inteligencję, która stworzyła armię morderczych stworów. Będący jednocześnie cyborgiem i najemnikiem protagonista zrobi wszystko, aby zniszczyć przedstawicieli najlepszej SI, jaka kiedykolwiek powstała.

GramTV przedstawia:

Model rozgrywki w Turbo Overkill bazuje na doskonale znanych mechanikach. Trzon zabawy jest prosty - przemierzamy kolejne lokacje wypełnione przeciwnikami lokacje, by utorować sobie drogę do celu. W trakcie rozprawiania się z coraz bardziej wymagającymi przeciwnikami możemy skorzystać nie tylko z bogatego arsenału, ale także zdolności Turbo Time pozwalającej na spowolnienie czasu.

Obecnie Turbo Overkill jest dostępne wyłącznie na PC. Twórcy zapowiadają jednak, że jeszcze w tym roku gra doczeka się wersji przeznaczonych na konsole.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!