Disney+ z wielkimi premierami w listopadzie. Nowość z Keanu Reevesem i oczekiwane powroty

Radosław Krajewski
2023/10/31 11:38
0
0

Kolejny mocny miesiąc dla subskrybentów platformy.

Dni stają się coraz krótsze, więc to dobra okazja, aby zostać w domu i oglądać nowości, jakie Disney+ przyszykowało dla swoich użytkowników w listopadzie. W nadchodzącym miesiącu subskrybenci otrzymają wiele ciekawych nowości oraz głośne powroty, takie jak serial Morderstwo na końcu świata, drugi sezon Witamy we Wrexham, Brawn: Niezwykła historia Formuły 1 z Keanu Reevesem, a także filmy Quiz Lady i Święta rządzą!. Pełną listę premier wraz z opisami i datami premier znajdziecie poniżej.

Disney+ z wielkimi premierami w listopadzie. Nowość z Keanu Reevesem i oczekiwane powroty

Disney + z nowościami w listopadzie 2023

Witamy we Wrexham: Sezon 2 - 1 listopada (trzy odcinki w dniu premiery, kolejne co tydzień)

Rob McElhenney (U nas w Filadelfii) i Ryan Reynolds (Deadpool) prowadzą trzeci najstarszy na świecie zawodowy klub piłkarski. Witamy we Wrexham to serial dokumentalny opowiadający o marzeniach i troskach Wrexham, robotniczego miasteczka w północnej Walii w Wielkiej Brytanii, gdzie dwie gwiazdy Hollywood pracują nad przyszłością historycznego miejscowego klubu piłkarskiego. W 2020 roku Rob i Ryan wspólnymi siłami kupili grający w piątej lidze zespół Czerwonych Smoków w nadziei, że stworzą historię sukcesu, której wszyscy będą kibicować.

Po bolesnej porażce w meczach barażowych, w sezonie drugim nadal będziemy śledzić losy klubu, który walczy o awans z National League i powrót do English Football League. Oddany personel i kibice nie rezygnują z marzenia przywrócenia klubowi i miastu dawnej chwały, stając wobec nowych wyzwań, jakie rozgłos przynosi ich małej społeczności. Od Hollywood po Walię, od boiska po szatnię, od biura po pub, Witamy we Wrexham opowiada o staraniach Roba i Ryana oraz nierozerwalnie powiązanych losach zespołu i miasteczka, gdy wkoło dzieje się historia.

Quiz Lady (film) – 3 listopada

Quiz Lady to przezabawna i chwytająca za serce komedia z udziałem gwiazd, takich jak Sandra Oh, Jason Schwartzman i Will Ferrell. Opowiada o dysfunkcyjnej rodzinie i teleturnieju, który może być kluczem do rozwiązania ich problemów. Błyskotliwa, ale znerwicowana miłośniczka teleturniejów, Anne, i jej wyobcowana, niezorganizowana siostra, Jenny, muszą współpracować, aby pomóc spłacić długi hazardowe swojej matki. Kiedy ukochany pies Anne zostaje porwany, wyruszają w dziką wyprawę, aby zdobyć pieniądze w jedyny znany im sposób: zmieniając Anne w prawdziwą mistrzynię teleturniejów. Film wyreżyserowała Jessica Yu (Grey's Anatomy: Chirurdzy), a scenariusz napisała Jen D’Angelo (Hocus Pocus 2).

Morderstwo na końcu świata (serial) - 14 listopada (dwa odcinki w dniu premiery, kolejne co tydzień)

Morderstwo na końcu świata to serial kryminalny, w którym śledztwo prowadzi ktoś nietypowy – detektywka amatorka, a zarazem obeznana z nowoczesną technologią hakerka z pokolenia Z, Darby Hart. W tym nowym serialu stroniący od świata miliarder zaprasza Darby razem z ośmioma innymi osobami w odległe i oszałamiające miejsce. Kiedy jeden z gości zostaje znaleziony martwy, Darby musi wykorzystać wszystkie swoje umiejętności, aby dowieść, że było to faktycznie morderstwo, zanim z rąk mordercy zginie kolejna osoba.

GramTV przedstawia:

W niemieckim domu (serial) - 15 listopada

Eva Bruhn to młoda kobieta, która już niebawem ma się zaręczyć. Los sprawia, że zostaje poproszona o bycie tłumaczką w czasie procesów oficerów SS. Rodzice i przyszły narzeczony próbują odwieźć ją od tego pomysłu, ale Eva podąża za swoim instynktem i przyjmuje ofertę pracy. Wkrótce odkrywa, że ma bardziej osobisty związek z procesem, niż kiedykolwiek mogła sobie wyobrazić.

Disney + z nowościami w listopadzie 2023, Disney+ z wielkimi premierami w listopadzie. Nowość z Keanu Reevesem i oczekiwane powroty

Brawn: Niezwykła historia Formuły 1 (serial) – 15 listopada

Poznaj jedną z najbardziej niezwykłych historii Formuły 1, historię Brawn GP. W 2008 roku zespół wyścigowy Hondy został przejęty przez pracowników i po raz pierwszy w tym sporcie rywale zjednoczyli się i pomogli zespołowi wrócić na tor. Na czele stanął Ross Brawn, a sam zespół przyjął nazwę Brawn GP. Wszystko byłoby dobrze, ale rywale wkrótce zorientowali się, że stworzyli sobie ostrego konkurenta. Poprzez wywiady przeprowadzone przez gwiazdę Hollywood i wielkiego fana Formuły 1, Keanu Reevesa, ten czteroodcinkowy serial przedstawia wyjątkowe relacje wyścigowych legend wpuszczających nas za kulisy zdarzeń z toru i poza nim. Obserwujemy niezwykłą podróż Brawn GP od samych początków przez strategiczne zagrywki i finansowe przeszkody podczas wyjątkowo konkurencyjnego sezonu Formuły 1.

Święta rządzą! (film) – 17 listopada

Zabawna i wzruszająca opowieść wigilijna o tym, jak pracownik opieki społecznej z Atlanty, Eddie Garrick, odzyskuje wiarę w radość i magię świąt. Eddie to dobroduszny człowiek, który nie znosi Świąt z powodu traumatycznych wspomnień z dzieciństwa. Na prośbę swojej żony, Allison, spędza wigilijne popołudnie z ich dziewięcioletnią córką, Charlotte. Niespodziewanie spotyka mężczyznę w stroju Mikołaja, który przedstawia się jako Nick. Eddie sądzi, że Nick ma problemy psychiczne i potrzebuje pomocy specjalisty; jednak z biegiem czasu zmienia zdanie. Nieświadomie wplątuje się w aferę z nieuczciwym politykiem i przeżywa magiczną przygodę, która pomaga mu ponownie uwierzyć w Święta.

Winni (serial) – 29 listopada

Joe Petrus żyje jak w bajce: jest narzeczonym Jules, przybranym ojcem Frankie i Buda, a także rozkręca własny biznes w spokojnym miasteczku. Rodzina nie wie jednak o tym, że trzy lata wcześniej słynna brytyjska przestępczyni, Dianne Harewood, zrekrutowała go do swojego zespołu z obietnicą poważnego rabunku, po którym miał rozpocząć nowe życie w bogactwie. Teraz konsekwencje jego niebezpiecznej przeszłości go doganiają. Gdy członkowie ekipy padają ofiarami mordercy, a Joe zdaje sobie sprawę, że jedynym sposobem na zapewnienie bezpieczeństwa rodzinie jest powrót do Londynu, nawiązanie kontaktu z zespołem i odnalezienie Dianne.

Pozostałe premiery na Disney+:

  • The King's Man: Pierwsza misja - 3 listopada
  • W trasie ze Swizz Beatz - 16 listopada
  • D’Amelio Show – sezon 3 - 22 listopada
  • Oczy Tammy Faye - 24 listopada
  • Pani Doubtfire - 24 listopada
  • Faraway Downs - 26 listopada
  • American Horror Stories – sezon 3 - 29 listopada
  • Rdzienni i wściekli – sezon 3 - 29 listopada
Komentarze
0



Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!