Disney+ z reklamami od jutra w Europie. Jaka cena i kiedy tańszy pakiet trafi do Polski?

Radosław Krajewski
2023/10/31 14:00
0
0

Od jutra w wybranych krajach subskrybenci będą mogli skorzystać z nowego, tańszego pakietu. Czy również w Polsce?

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami platforma uruchomi ofertę najtańszego abonamentu z reklamami w kilku krajach Europy i Kanady. Od jutra, 1 listopada, na wybranych rynkach dostępny będzie pakiet „Standard with Ads”. Skorzystają z niego subskrybenci Disney+ w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji, Włoszech, Hiszpanii, Szwajcarii oraz Szwecji, Danii i Norwegii.

Disney+ z reklamami od jutra w Europie. Jaka cena i kiedy tańszy pakiet trafi do Polski?

Disney+ z reklamami – kiedy w Polsce?

Cena pakietu z reklamami kosztuje 4,99 funtów/5,99 euro miesięcznie w Europie o 7,99 dolarów miesięcznie w Kanadzie. Wprowadzenie pakietu z reklamami jest odpowiedzią Disney+ na zmniejszenie się liczby subskrybentów na całym świecie. Platforma zamierza również aktywnie działać ze współdzieleniem kont i w przyszłym roku posiadaczy abonamentu czekają spore zmiany.

GramTV przedstawia:

Kiedy więc Disney+ z reklamami pojawi się w naszym kraju? Tego niestety wciąż nie wiadomo. Od 1 listopada na naszym rynku wzrośnie cena dostępu do platformy z 28,99 zł na 37,99 zł w planie miesięcznym, a także z 289,90 zł do 379,90 zł w planie rocznym. Dotychczasowi użytkownicy zapłacą więcej od 6 grudnia.

Na wspomnianych wyżej europejskich rynkach wprowadzono także dodatkowy pakiet premium, pozwalający na oglądanie treści w 4K. W Polsce produkcje w najwyższej rozdzielczością wciąż dostępne są w standardowym pakiecie.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!