Disney+ z pełną ofertą na luty. Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu z datą premiery na platformie

Radosław Krajewski
2023/01/23 16:20
1
0

Najnowszy hit Marvela już w lutym zadebiutuje na Disney+.

Szykuje się bardzo mocny miesiąc dla subskrybentów Disney+. Platforma ogłosiła pełną listę nowości na luty, w którym zadebiutują w bibliotece serwisu takie oczekiwane produkcje, jak Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu oraz trzeci sezon Wu-Tang: An American.

Disney+ z pełną ofertą na luty. Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu z datą premiery na platformie

Ponadto w ofercie znajdą się propozycje, jak Rozterki Fleishmana, Rodzina Dumnych. Głośniej i dumniej, a także krótkometrażowy film Randka Carla. Jeszcze na styczeń platforma potwierdziła pojawienia się jeszcze jednego oryginalnego filmu od Hulu, czyli Darby i duchy. Pełną listę znajdziecie poniżej.

Disney+ - premiery w lutym 2023

Darby i duchy (film) – 27 stycznia

Darby Harper zyskuje zdolność widzenia zmarłych ludzi po wypadku, w którym ociera się o śmierć. W rezultacie staje się introwertyczna, odcina się od rówieśników z liceum i woli spędzać czas na doradzaniu samotnym duchom, które mają niedokończone sprawy na ziemi. Wszystko niespodziewanie zmienia się, gdy Capri, królowa najbardziej ekskluzywnej kliki w szkole, tuż przed swoja imprezą na cześć siedemnastych urodzin niespodziewanie umiera w dziwnym wypadku. Capri błaga Darby, żeby mimo jej śmierci impreza odbyła się zgodnie z planem. Aby uniknąć gniewu zmarłej szkolnej divy Darby musi wydostać się z narzuconej sobie samotni i wymyślić siebie na nowo na podobieństwo Capri. Oznacza to zaprzyjaźnienie się z ludźmi, których wcześniej unikała.

Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu (film) – 1 luty

W Czarnej Panterze: Wakanda w moim sercu Studia Marvel królowa Ramonda (Angela Bassett), Shuri (Letitia Wright), M’Baku (Winston Duke), Okoye (Danai Gurira) i Dora Milaje (m.in. Florence Kasumba) po śmierci króla T’Challi bronią swojej ojczyzny przed atakiem obcych sił. Gdy ludność Wakandy próbuje się odnaleźć w nowej rzeczywistości, ich bohaterowie muszą zjednoczyć siły z pomocą Psa Wojny Nakii (Lupita Nyong’o) oraz Everetta Rossa (Martin Freeman) i stworzyć nową przyszłość Wakandy. Oprócz Tenocha Huerty w roli Namora, władcy ukrytego podwodnego królestwa, w filmie zobaczymy Dominique Thorne, Michaelę Coel, Mabel Cadenę i Alexa Livanalliego.

Rodzina Dumnych. Głośniej i dumniej (serial) – 1 luty

GramTV przedstawia:

Serial „Rodzina Dumnych. Głośniej i dumniej” to pełna ciepła i humoru kontynuacja uznanej serii, opowiadająca o perypetiach 14-letniej Penny i jej rodziny we współczesnym świecie. Jej mama, Trudy, ma nową pracę, jej tata, Oscar, jeszcze bardziej szalone plany, a sama Penny staje przed nowymi wyzwaniami, do których zalicza się uświadomiona społecznie i wymądrzająca się koleżanka.

Mistrzowie kuchni w dziczy (program) – 1 luty

Wzniesienie się na kulinarne szczyty nigdy nie wymagało tyle wysiłku. W każdym odcinku „Mistrzów kuchni w dziczy” dwóch światowej klasy szefów kuchni znajdzie się w dziczy, gdzie czekać będzie na nich żmudna i bezprecedensowa misja – przetrwać i zebrać wystarczająco dużo dostępnych w naturze produktów, by przygotować z nich posiłek godny pięciogwiazdkowej restauracji. Kulminacją każdego odcinka będzie starcie szefów kuchni jeden na jednego w „kuchni w dziczy”, gdzie – korzystając z zebranych produktów i pomysłowości – będą musieli stworzyć smaczne dania, które zrobią wrażenie na jurorach.

Randka Carla (film krótkometrażowy) – 10 luty

W filmie krótkometrażowym Pixar Animation Studios „Randka Carla” Carl Fredricksen z oporami wybiera się na randkę, ale nie wie, jak ma się na niej zachować. Jego wierny przyjaciel As podsuwa mu wypróbowane sposoby na zawieranie przyjaźni – o ile jest się psem.

Rozterki Fleishmana (serial) – 22 luty

„Rozterki Fleishmana” to historia 41-letniego Toby'ego Fleishmana, który właśnie się rozwiódł i odważnie zanurkował w nowy świat aplikacji randkowych, osiągając sukcesy, jakich nigdy nie miał w młodości, zanim się nie ożenił pod koniec studiów medycznych. Ale na samym początku jego pierwszego lata wolności seksualnej była żona Rachel znika, zostawiając go z 11-letnią Hannah i 9-letnim Sollym i bez żadnych wieści, gdzie jest i czy planuje powrócić. Starając się pogodzić opiekę nad dziećmi, odnowioną znajomość z przyjaciółmi Libby i Sethem, ewentualny awans w szpitalu, na który długo czekał, a także wszystkie kwalifikujące się kobiety, jakie ma do zaoferowania Manhattan, uświadamia sobie, że nigdy nie odkryje, co stało się z Rachel, dopóki w końcu nie zmierzy się z przyczynami rozpadu ich małżeństwa.

Pozostałe premiery:

  • 15 luty – Morderca na kampusie (serial)
  • 22 luty – Zabójcza sieć (serial)
  • Luty – Daleka północ (2 i 3 sezon)
  • Luty – Wu-Tang: An American (3 sezon)
Komentarze
1
JakiśNick
Gramowicz
23/01/2023 17:54

Kino klasy b a'la netflix. Wracając do amazona i apple....