Disco Elysium: The Final Cut wreszcie na konsolach Xbox. Znamy datę premiery

Mikołaj Ciesielski
2021/09/27 19:50

Produkcja studia ZA/UM pojawi się na sprzętach Microsoftu zarówno w wydaniu cyfrowym, jak i fizycznym.

Disco Elysium: The Final Cut wreszcie na konsolach Xbox. Znamy datę premiery

Na ostatnim pokazie Nintendo Direct dowiedzieliśmy się, że dokładnie 12 października Disco Elysium: The Final Cut zadebiutuje na konsoli Nintendo Switch. Tymczasem dziś deweloperzy ze studia ZA/UM sprawili małą niespodziankę i poinformowali, że tego samego dnia ich produkcja pojawi się również na konsolach Xbox One i Xbox Series X/S (dzięki wstecznej kompatybilności) w wersji cyfrowej.

To jednak nie koniec dobrych informacji dla posiadaczy sprzętów Microsoftu, ponieważ 9 listopada będą oni mogli nabyć również fizyczne wydanie Disco Elysium: The Final Cut. Warto wspomnieć, że w tym samym dniu pudełkową wersję produkcji studia ZA/UM będą mieli okazję kupić także użytkownicy PlayStation 4.

Na koniec przypomnijmy, że Disco Elysium zadebiutowało na rynku w październiku 2019 roku na komputerach osobistych. W marcu bieżącego roku do sprzedaży trafiła wersja The Final Cut, która pojawiła się także na PlayStation 4 i PlayStation 5. Jeśli jesteście ciekawi naszej opinii na temat produkcji studia ZA/UM, to serdecznie zapraszamy Was do lektury: Recenzja Disco Elysium – najlepszego erpega ostatnich lat. Zainteresowanych zachęcamy też do zapoznania się z tekstem Mateusza Mucharzewskiego – O polskiej kawalerii, która uratowała Disco Elysium.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!