Disco Elysium: The Final Cut trafi do pudełka, ale tylko na PlayStation 4

Mikołaj Ciesielski
2021/09/09 15:20

Fizyczne wydanie produkcji studia ZA/UM dostępne będzie również w Polsce.

Disco Elysium: The Final Cut trafi do pudełka, ale tylko na PlayStation 4

Pod koniec marca bieżącego roku do sprzedaży trafiło Disco Elysium: The Final Cut, czyli rozszerzona wersja produkcji studia ZA/UM, która wzbogaciła tytuł m.in. o nowe misje fabularne oraz pełny dubbing. Wówczas produkcja zadebiutowała także na konsolach PlayStation 4 i PlayStation 5. Do tej pory jeden z najlepszych erpegów ostatnich lat dostępny był wyłącznie w formie cyfrowej, ale fani pudełek mogą zacząć zacierać ręce, ponieważ już 9 listopada Disco Elysium: The Final Cut doczeka się fizycznego wydania w wersji na PlayStation 4 (oraz PS5 w ramach darmowej aktualizacji).

Pudełkowa wersja produkcji studia ZA/UM dostępna będzie również w Polsce za sprawą rodzimego oddziału firmy Koch Media. W zestawie oprócz fizycznej wersji gry Disco Elysium: The Final Cut znajdziemy również ekskluzywny plakat o rozmiarach 46 x 61 cm, a także kod umożliwiający pobranie 190-stronicowego atrbooka. Deweloperzy przygotowali nawet zwiastun, który prezentuje fizyczne wydanie produkcji. Materiał znajdziecie na dole wiadomości.

Na koniec przypomnijmy, że Disco Elysium zadebiutowało na rynku w październiku 2019 roku na komputerach osobistych. Jak wspomnieliśmy wyżej, w marcu bieżącego roku do sprzedaży trafiła wersja The Final Cut, która pojawiła się także na PlayStation 4 i PlayStation 5. Tytuł zmierza również na Nintendo Switch. Jeśli jesteście ciekawi naszej opinii na temat produkcji studia ZA/UM, to serdecznie zapraszamy Was do lektury: Recenzja Disco Elysium – najlepszego erpega ostatnich lat. Zainteresowanych zachęcamy też do zapoznania się z tekstem Mateusza Mucharzewskiego – O polskiej kawalerii, która uratowała Disco Elysium.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!