Niespodzianka dla graczy Xbox Game Pass. Wielki hit dostępny dzień wcześniej

Wincenty Wawrzyniak
2024/03/27 21:00
5
0

Choć tytuł miał pojawić się w ofercie PC Game Pass dopiero jutro, subskrybenci mogą rozpocząć przygodę w Diablo IV już teraz.

W połowie lutego bieżącego roku dowiedzieliśmy się, że Diablo IV już pod koniec marca zadebiutuje w usłudze Xbox Game Pass na konsolach oraz komputerach osobistych. Wygląda jednak na to, że Blizzard Entertainment wspólnie z Microsoftem postanowili przygotować dla graczy niespodziankę – użytkownicy PC Game Pass mogą już pobierać tytuł. Pierwotnie gra miała bowiem zostać udostępniona dopiero jutro, czyli 28 marca.

Niespodzianka dla graczy Xbox Game Pass. Wielki hit dostępny dzień wcześniej

Diablo 4 dzień wcześniej w PC Game Pass

Przypominamy jednak, że instalacja wygląda nieco mniej płynnie, niż byśmy tego chcieli. Aby zagrać w Diablo IV w ramach Xbox Game Pass na komputerach osobistych, konieczne jest zainstalowanie aplikacji Battle.net, jeśli jeszcze jej nie posiadacie. Instrukcja krok po kroku:
  • Otwórz aplikację Xbox na komputerze i upewnij się, że logujesz się za pomocą konta Microsoft powiązanego z subskrypcją Game Pass. Następnie kliknij Diablo IV, a potem przycisk Instaluj.
  • Po wyświetleniu monitu kliknij "Zainstaluj Battle.net" i zakończ instalację. (Jeśli masz już Battle.net zainstalowane, automatycznie przejdziesz do następnego kroku)
  • Zostanie wyświetlony monit o połączenie konta Battle.net z kontem Microsoft. Jeśli masz już konto Battle.net, możesz się zalogować, aby zakończyć połączenie, lub z tego miejsca możesz utworzyć konto Battle.net, aby nawiązać połączenie.
  • Po pobraniu Battle.net i połączeniu kont możesz dokończyć instalację Diablo IV!

Diablo® IV to fabularna gra akcji nowej generacji pełna niekończących się zastępów zła do pokonania, niezliczonych umiejętności do opanowania, koszmarnych podziemi do przemierzenia i legendarnych łupów do zdobycia. Wyrusz w kampanię w pojedynkę lub ze znajomymi, spotykając niezapomniane postacie w przepięknej, mrocznej scenerii i przeżyj porywającą historię, lub też wyrusz w przygodę po rozległej rozgrywce dla rozwiniętych postaci w otwartym świecie, w którym gracze spotykają się w miastach, aby handlować, łączą się w grupy, aby walczyć z bossami lub schodzą do stref walk między graczami, aby sprawdzić swoje umiejętności przeciwko innym – bez konieczności tworzenia poczekalni – dzięki rozgrywce i progresji międzyplatformowej.

Diablo 4 dzień wcześniej w PC Game Pass, Niespodzianka dla graczy Xbox Game Pass. Wielki hit dostępny dzień wcześniej

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy jeszcze na koniec, że Diablo IV zadebiutowało 6 czerwca ubiegłego roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S.

Komentarze
5
fenr1r
Gramowicz
28/03/2024 09:12

Dobra okazja, że by ograć kawałek kampanii i nigdy do tego nie wracać. Jak dobrze, że ostatecznie postanowiłem się wstrzymać z zakupem. :)

MsieurPierre
Gramowicz
28/03/2024 07:16

Najgorzej wydane 350zl moim życiu, nie polecam nawet za darmo.

wladek616
Gramowicz
27/03/2024 22:33

Z ciekawości patrzyłem i wyskakuje błąd łączenia aplikacji Xbox z Battle.net (przynajmniej na PC, na konsoli posiadam grę więc tak czy inaczej będzie mi działała).
Trwa Wczytywanie