Instalacja Battle.net będzie konieczna, aby zagrać w Diablo 4 w Xbox Game Pass na PC

Wincenty Wawrzyniak
2024/03/27 08:00
0
0

Microsoft ujawnił, że zainstalowanie aplikacji Battle.net będzie konieczne, aby móc zagrać w Diablo 4 w ramach usługi Xbox Game Pass na pecetach.

Już jutro oferta usługi Xbox Game Pass powiększy się o prawdziwy hit. Mowa oczywiście o Diablo IV, które zostanie wówczas udostępnione dla graczy posiadających aktywną subskrypcję na komputerach osobistych lub konsolach Xbox. Z tej okazji Microsoft postanowił przed czasem wyjaśnić, w jaki sposób będziemy mogli zagrać w produkcję studia Blizzard Entertainment.

Instalacja Battle.net będzie konieczna, aby zagrać w Diablo 4 w Xbox Game Pass na PC

Diablo 4 już jutro w Xbox Game Pass. Instalacja aplikacji Battle.net konieczna, aby zagrać na PC

Jak czytamy we wpisie opublikowanym na łamach Xbox Wire, aby zagrać w Diablo IV w ramach Xbox Game Pass na komputerach osobistych, konieczne będzie zainstalowanie aplikacji Battle.net (bo oczywiście, że musi być). Tak będzie to wyglądać krok po kroku:
  • Otwórz aplikację Xbox na komputerze i upewnij się, że logujesz się za pomocą konta Microsoft powiązanego z subskrypcją Game Pass. Następnie kliknij Diablo IV, a potem przycisk Instaluj.
  • Po wyświetleniu monitu kliknij "Zainstaluj Battle.net" i zakończ instalację. (Jeśli masz już Battle.net zainstalowane, automatycznie przejdziesz do następnego kroku)
  • Zostanie wyświetlony monit o połączenie konta Battle.net z kontem Microsoft. Jeśli masz już konto Battle.net, możesz się zalogować, aby zakończyć połączenie, lub z tego miejsca możesz utworzyć konto Battle.net, aby nawiązać połączenie.
  • Po pobraniu Battle.net i połączeniu kont możesz dokończyć instalację Diablo IV!

Nie będzie to więc tak płynny proces, na jaki zapewne liczyli subskrybenci. Społeczność zastanawia się również, jak będą działać osiągnięcia – Battle.net ma własny system osiągnięć, ale niektórzy mają nadzieję, iż granie za pośrednictwem PC Game Pass będzie zawierało osiągnięcia, które istnieją już w wersji na konsolach Xbox.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy jeszcze na koniec, że Diablo IV zadebiutowało 6 czerwca ubiegłego roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!