Diablo IV – deweloperzy zapraszają na kolejną transmisję na żywo

Wincenty Wawrzyniak
2024/03/15 19:45
1
0

Przedstawiciele studia Blizzard Entertainment zaprosili graczy na kolejną transmisję na żywo, podczas której zaprezentują zmiany w przedmiotach oraz Publiczny Serwer Testowy.

Jak podaje serwis Gaming Bolt, Blizzard Entertainment ogłosił kolejną transmisję na żywo – czy raczej kolejną pogawędkę przy ognisku. Zainteresowani będą mogli posłuchać dyrektora ds. społeczności, Adama Fletchera, zastępcę projektanta gry, Charlesa Dunna, głównego projektanta klas, Adama Jacksona, oraz zastępcy reżysera gry, Joego Piepiory.

Diablo IV – deweloperzy zapraszają na kolejną transmisję na żywo

Diablo 4 – kolejna transmisja na żywo. Szczegóły

W oficjalnym komunikacie twórców czytamy, że wspomniane osobistości „szczegółowo omówią znaczne zmiany w przedmiotach, które pojawią się w sezonie 4:

Obejrzyjcie zapowiedź poważnych zmian w Diablo IV. 20 marca o godz. 19:00 CET dołączcie do dyrektora ds. społeczności, Adama Fletchera, zastępcy projektanta gry, Charlesa Dunna, głównego projektanta klas, Adama Jacksona, oraz zastępcy reżysera gry, Joego Piepiory, którzy szczegółowo omówią znaczne zmiany w przedmiotach, które pojawią się w sezonie 4. Opowiemy o tym, jak afiksy, współczynniki przedmiotów, Kodeks Potęgi i nowe systemy w grze zmienią sposób zabijania potworów i zdobywania łupów zarówno w Sferze Sezonowej, jak i Wieczności. Ponadto w czasie pogawędki przy ognisku ujawnimy jeszcze więcej informacji na temat sezonu 4!

Oprócz tego gracze dowiedzą się, jak uzyskać dostęp do pierwszego Publicznego Serwera Testowego (PST) w Diablo IV:

Powiemy też, jak uzyskać dostęp do naszego pierwszego Publicznego Serwera Testowego (PST) w Diablo IV, który będzie dostępny dla użytkowników korzystających z serwisu Battle.net na komputerach. Na PST możecie jako pierwsi wypróbować zmiany, które pojawią się w sezonie 4. W trakcie działania PST będziemy uważnie wsłuchiwać się w Wasze opinie, aby wprowadzić niezbędne zmiany w sezonie przed jego premierą.

GramTV przedstawia:

Transmisja na żywo odbędzie się 20 marca o godzinie 19:00 czasu polskiego. Zainteresowani będą mogli ją obejrzeć w serwisach YouTube oraz Twitch.

Przypomnijmy jeszcze na koniec, że Diablo IV zadebiutowało 6 czerwca ubiegłego roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S.

Komentarze
1
CLaransan
Gramowicz
17/03/2024 10:12

<a href="https://chat.openai.com/">chatbot</a> <br>--- <br>[google.com](https://www.google.com.ua/?hl=ru) <br>--- <br>[url=https://www.google.com.ua/?hl=ru]google.com[/url] <br>--- <br>https://chat.openai.com/