4. sezon Diablo IV opóźniony o miesiąc. Obecny potrwa aż do maja

Wincenty Wawrzyniak
2024/03/21 11:30
0
0

Podczas ostatniej pogawędki przy ognisku deweloperzy Diablo IV poinformowali, że 4. sezon zadebiutuje w grze miesiąc później.

Jak podaje serwis IGN, podczas ostatniej Pogawędki przy ognisku (którą zapowiedziano w połowie bieżącego miesiąca) przedstawiciele studia Blizzard Entertainment poinformowali, że czwarty sezon Diablo IV został opóźniony o miesiąc. Nie jest to pierwsze tego typu opóźnienie; przy ostatnim opóźnieniu mówiono, że trzeci sezon ma zakończyć się 16 kwietnia.

4. sezon Diablo IV opóźniony o miesiąc. Obecny potrwa aż do maja

4. sezon Diablo IV opóźniony o miesiąc

Według samych deweloperów opóźnienie jest spowodowane ogromnymi wręcz zmianami w systemie przedmiotów. Wśród nich znajdziemy m.in. ułatwienie porównywania przedmiotów czy możliwość wymiany legendarnych oraz unikalnych przedmiotów, które będą również wypadać na wcześniejszych etapach rozgrywki. Oprócz tego czwarty sezon ma wprowadzić zmiany w systemie klas, a tryb hardcore i faza endgame otrzymają pewne modyfikacje.

Jest też dobra wiadomość. Mimo opóźnienia zainteresowani będą mogli przetestować te zmiany od 2 do 9 kwietnia w ramach Publicznego Serwera Testowego.

GramTV przedstawia:

Premierę czwartego sezonu w Diablo IV zaplanowano na 14 maja.

Przypomnijmy jeszcze na koniec, że Diablo IV zadebiutowało 6 czerwca ubiegłego roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!