Diablo III z ogromnymi zmianami. Aktualizacja wprowadzi nowy system progresji

Wincenty Wawrzyniak
2023/01/29 09:30

Blizzard Entertainment ujawnił szczegóły na temat nadchodzącej aktualizacji z numerem 2.7.5 do gry Diablo III. Będzie się działo.

W ciągu kilku tygodni rozpocznie się kolejny – już 28. – sezon rozgrywek w Diablo III. Z tej okazji przedstawiciele studia Blizzard Entertainment ujawnili szczegóły na temat nadchodzącej aktualizacji z numerem 2.7.5. Można śmiało stwierdzić, że będzie to prawdopodobnie jedna z najważniejszych łatek od miesięcy, gdyż wprowadzi do gry zupełnie nowy system progresji.

Diablo III z ogromnymi zmianami. Aktualizacja wprowadzi nowy system progresji

Ogromne zmiany w grze Diablo III. Nadchodzi bardzo ważny patch

Jak czytamy w oficjalnej wiadomości deweloperów (podajemy za serwisem GameSpot), nowy sezon otrzymał nazwę Rytuały Sanktuarium. Towarzysząca mu aktualizacja zostanie natomiast udostępniona już 31 stycznia na publicznym serwerze testowym (PTR). Można śmiało stwierdzić, że jest to jedna z największych i najważniejszych łatek od wielu miesięcy. Lista zmian oraz nowości imponuje długością, aczkolwiek najważniejszą atrakcją będzie Ołtarz Rytuałów, czyli zupełnie nowy system progresji naszego bohatera.

GramTV przedstawia:

Ołtarz Rytuałów składać będzie się z 26 ikon (Pieczęci) oraz trzech legendarnych mocy mikstur. Naszym zadaniem będzie z kolei złamanie tych pieczęci, co pozwoli odblokować specjalne moce. Oprócz tego otrzymamy unikalny przedmiot kosmetyczny w postaci Skrzydeł Grozy. Warto przy tym zaznaczyć, że, cytując, kolejność odblokowywania Pieczęci i zdobywania ich mocy zależy wyłącznie od Ciebie i tego, które moce najbardziej pasują do budowy Twojego bohatera.

Ponadto łatka wprowadzi możliwość zdobywania rzadkiej waluty, a także zmieni umiejętności klasy Micha oraz kilka przedmiotów.

Jaką klasą postaci grasz w Diablo IV?

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!