Destroy All Humans! 2 – Reprobed z prezentacją lokacji. Gra wygląda pięknie

DK
2022/07/26 18:10

Premiery odnowionego wydania sequela nietuzinkowej serii należy spodziewać się pod koniec wakacji.

Oficjalnej zapowiedzi reprodukcja drugiej części cyklu o niegrzecznym kosmicie doczekała się we wrześniu 2021. Niedawno poznaliśmy datę premiery – tytuł zadebiutuje już 30 sierpnia. Ostatnio wydawca THQ Nordic rozpieszcza fanów Destroy All Humans! kolejnymi trailerami – wcześniejszy filmik prezentował dziwne bronie w grze, a najnowszy daje nam okazję rzucić okiem na kolorowe lokacje, które prezentują różne rejony na całym świecie. Będziemy mieć możliwość np. zburzenia słynnych mostów. Wideo publikujemy na samym dole.

Destroy All Humans! 2 – Reprobed z prezentacją lokacji. Gra wygląda pięknie

Destroy All Humans! 2 – edycja limitowana i platformy

Jeśli chodzi o inne informacje na temat DAH!2, to pod tym adresem pisaliśmy o limitowanej edycji specjalnej, w której skład wchodzą przede wszystkim dwie mało urokliwe figurki. Może nie jest jakoś pięknie, ale faktem jest, że takich zestawów wyprodukowano niewiele – do sprzedaży trafi tylko 3700 sztuk.

GramTV przedstawia:

Warto też przypomnieć, że tytuł zmierza na pecety i konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Osoby zainteresowane ogrywaniem Destroy All Humans! 2 – Reprobed na pecetach pewnie chciałyby sprawdzić wymagania sprzętowe – te publikowaliśmy tutaj.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!