Destroy All Humans! 2 – edycja specjalna. Dwie figurki, w tym jedna na sprężynie

DK
2022/06/08 18:30
0
0

Zestaw jest mocno limitowany – do sprzedaży trafi tylko 3700 sztuk.

Wydawca gry THQ Nordic wrzucił na swój kanał na YouTube filmik, który prezentuje zawartość kolekcjonerki Destroy All Humans! 2 – Reprobed. Zestaw o wdzięcznej nazwie Second Coming Edition składa się przede wszystkim z dwóch figurek. Pierwsza z nich to 70-centymetrowy Crypto, a druga to wyjątkowo brzydki Arkvoodle na sprężynce. Oprócz tego mamy tu też artbook “z głębokimi przemyśleniami” i stylową metalową tabliczkę. Jak to wszystko wygląda, zobaczycie na wspomnianym wideo, które publikujemy na dole newsa.

Destroy All Humans! 2 – edycja specjalna. Dwie figurki, w tym jedna na sprężynie

Jednak nie samymi przedmiotami fizycznymi kolekcjonerka żyje – kto zdecyduje się na zakup Second Coming Edition, ten otrzyma też grę (co od pewnego czasu wcale nie jest oczywistością), DLC o tytule Challenge Accepted, zestaw skórek (w tym jedną naprawdę ładną z jednorożcem) i dodatek Clone Carnage (czyli ten, który wprowadza przede wszystkim tryb multi – kanapowy i sieciowy). A poza tym w pakiecie znajdziemy też soundtrack na “starym, dobrym CD”.

GramTV przedstawia:

O zestawie specjalnym wiemy już prawie wszystko – jedyną niewiadomą pozostaje na razie cena. Aktualnie na oficjalnej stronie gry nie ma informacji na ten temat, ale być może to zmieni się w najbliższym czasie. Destroy All Humans! 2 – Reprobed debiutuje na PC, PS4, PS5, XOne i Series X/S 30 sierpnia.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!