Oficjalna zapowiedź gry Destroy All Humans! 2: Reprobed. Zwiastun i szczegóły

Maria Wawrzyniak
2021/09/17 21:30
0
0

Dzisiejszy pokaz THQ Nordic z okazji 10. urodzin firmy rozpoczęto od ujawnienia odświeżonej wersji drugiej części serii Destroy All Humans!.

THQ Nordic rozpoczęło swoją dzisiejszą prezentację od oficjalnej zapowiedzi gry Destroy All Humans! 2: Reprobed. Lubiana przez graczy seria o wielkim i komicznym konflikcie ludzkości z przybyszami z kosmosu powraca pod postacią gruntownego odświeżenia drugiej odsłony znanej jako Destroy All Humans! 2: Make War Not Love z 2006 roku. Pierwowzór był dostępny na konsolach PlayStation 2 oraz pierwszych Xboksach.

Crypto powraca z licencją na sondowanie. Obcy najeźdźca wrócił w odlotowej formie. Poczuj psychodelię swingujących lat 60. i weź odwet na KGB za wysadzenie twojego statku-matki. Aby dowiedzieć się, co knują twoi wrogowie, będziesz zmuszony zawierać sojusze z przedstawicielami gatunku, który przybyłeś zniewolić.

GramTV przedstawia:

Nowa wersja pojawi się z kolei na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Otrzymaliśmy dwa zwiastuny, z czego jeden zawiera również fragmenty rozgrywki. Zainteresowani mogą udać się już na oficjalną stronę gry w sklepie Steam. Nie znamy daty premiery, a tak prezentują się szczegóły:

  • Pokaż tym hipisom, kto tu rządzi, za pomocą arsenału klasycznych broni i nowych technologii, takich jak Deszcz Meteorytów
  • Poznaj Matkę Ziemię lat 60. i obróć jej fikcyjne miasta w perzynę z pokładu swojego niezawodnego latającego spodka
  • Broń o wiele większego i bardziej otwartego świata przed tymi, którzy chcą pokrzyżować ci plany
  • Porywaj ludzi z różnych krajów i przerabiaj ich na koktajle DNA, aby ulepszać swoje umiejętności
  • Zaproś znajomego i przeżyjcie całą historię we dwójkę, grając w lokalnym trybie współpracy dla dwóch graczy na podzielonym ekranie.
Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!