Data premiery Destroy All Humans! 2 ujawniona. Pokazano świeży trailer

DK
2022/05/31 18:30
0
0

A przy okazji dowiedzieliśmy się też o jeszcze jednej grze o kłopotliwym kosmicie.

Oficjalnej zapowiedzi reprodukcja drugiej odsłony Destroy All Humans! doczekała się we wrześniu 2021. Ptaszki ćwierkają już od dawna, że odświeżony sequel zadebiutuje jeszcze w tym roku. Teraz ujawniono dokładną datę premiery – Reprobed ma ukazać się 30 sierpnia, trafiając na pecety i konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Informację o terminie debiutu remake’u ubogacono zacnym trailerem, który zobaczycie na końcu wiadomości.

Data premiery Destroy All Humans! 2 ujawniona. Pokazano świeży trailer

Destroy All Humans! 2 – Reprobed ma być "wiernym remake'iem" i, tak samo jak oryginał, zaoferuje pięć lokacji z otwartym światem: Bay City, Albion, Takoshimę, Tunguskę i Księżyc. Warto też nadmienić, że przed momentem opublikowaliśmy pierwsze wrażenia z Reprobed. Nasz redaktor jest urzeczony remake’iem – podoba mu się tu prawie wszystko: oprawa wizualna, niekonwencjonalny humor i rozwiązania na poziomie rozgrywki.

GramTV przedstawia:

I jakby tego było mało, oficjalnie ogłoszono również drugą produkcję: Destroy All Humans! Clone Carnage. Ma to być sieciowy spin-off serii. Tytuł zaoferuje wieloosobowe starcia w 4 trybach i na 6 mapach. Unicestwiać ludzkość będziemy też mogli w trybie kanapowym przy podzielonym ekranie. Clone Carnage także doczekało się nowiutkiego trailera.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!