Destroy All Humans! 2 – Reprobed – pokazano trailer z co-opa

DK
2022/07/05 21:31
1
0

Wideo prezentuje unicestwianie ludzkości na podzielonym ekranie.

O tym, że powstaje remake drugiej odsłony Destroy All Humans!, dowiedzieliśmy się we wrześniu 2021. Niedawno poznaliśmy dokładną datę premiery gry – Reprobed ma ukazać się 30 sierpnia, trafiając na pecety i konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Teraz mamy okazję obejrzeć trailer z kanapowego co-opa na podzielonym ekranie. Filmik zobaczycie na dole newsa.

Destroy All Humans! 2 – Reprobed – pokazano trailer z co-opa

Destroy All Humans! 2 – Reprobed ma być "wiernym remake'iem". Podobnie jak oryginał, tytuł zaoferuje pięć lokacji z otwartym światem: Bay City, Albion, Takoshimę, Tunguskę i Księżyc. Warto też wspomnieć, że jakiś czas temu opublikowaliśmy pierwsze wrażenia z Reprobed. Naszemu redaktorowi podoba się w grze prawie wszystko: grafika, niekonwencjonalny humor i gameplay też.

GramTV przedstawia:

A jeśli chodzi o inne wieści na temat odnowionego DAH!2, to pod tym adresem pisaliśmy o mocno limitowanej edycji specjalnej, która składa się między innymi z dwóch nieładnych figurek. Natomiast osoby zainteresowane ogrywaniem produkcji na pecetach pewnie chciałyby sprawdzić wymagania sprzętowe – te znajdziecie tutaj.

Komentarze
1
Niakadan
Gramowicz
06/07/2022 02:34

Coop bardzo fajnie że  będzie w grze brakowało w 1 i pytanie co to za muzyka?