Denzel Washington powróci w kontynuacji jednego ze swoich największych hitów?

Radosław Krajewski
2023/08/27 12:00
0
0

Reżyser jest zainteresowany nakręceniem drugiego filmu z serii.

Na początku września swoją premierę ma Bez litości 3, czyli finałowa odsłona serii z Denzelem Washingtonem w głównej roli. Niedawno reżyser Antoine Fuqua przyznał, że ma pomysł na prequel, w którym mógłby cyfrowo odmłodzić aktora. Twórca chciałby nadal współpracować z Washingtonem i w wywiadzie dla ComicBook.com przyznał, że ma pomysł na kontynuację innego filmu, przy którym obaj pracowali. Fuqua chciałby, aby Washington ponownie wcielił się w Chisolm z Siedmiu wspaniałych.

Denzel Washington powróci w kontynuacji jednego ze swoich największych hitów?

Antoine Fuqua chce powrotu Denzela Washingtona w kolejnym filmie z Siedmiu wspaniałych

Siedmiu wspaniałych z 2016 roku to remake filmu o tym samym tytule z 1960 roku. Fuqua ma pomysł, aby opowiedzieć kolejną historię bohatera granego przez Denzela Washingtona. Reżyser dodał, że zawsze chciał rozszerzyć wątek tej postaci.

Zawsze chciałem, aby ta postać z Siedmiu wspaniałych miała więcej historii. Chciałem większego, bardziej rozbudowanego wątku z tym bohaterem. To bardzo fajny facet.

GramTV przedstawia:

Prawa do marki należą do MGM, które zostało przejęte przez Amazona. Obecnie studio pracuje nad serialem dla Prime Video, nad którym pieczę sprawuje Nic Pizzolatto, czyli scenarzysta filmu z 2016 roku. Szanse na kolejny film z serii z Denzelem Washingtonem są więc małe, gdy w międzyczasie powstaje kolejny remake Siedmiu wspaniałych.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!